Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nawiązując do dramy z #natsu to dawno nie widziałem takiego poziomu żenady i spermiarstwa. I tak to będą #gorzkiezale
#!$%@? człowiek całe życie się stara, pracuje nad sobą, tyra u janusza za trzech bo przecież "ciężką pracą ludzie się bogacą" i wierzy, że wszystko się ułoży, że będzie lepiej tylko swoje trzeba wycierpieć ale nie...
Wszystko jak krew w piach, człowiek stara się być najlepszą wersją siebie i wierzy, że zasługuje na szczęście bo przecież jest dobrym człowiekiem a rzeczywistość weryfikuje szybko. Jedyne czego się dorobiłem w wieku 25 lat to depresja, totalnie zniszczona psychika i problemy zdrowotne. A typiara co? pokazała dupe na kamerce kilka razy i zarobiła w parę miesięcy tyle co ja w 5 lat. I jak tu się nie #!$%@?ć? I czy ma z tego powodu jakieś problemy gdy to wyszło na jaw? No jasne #!$%@? że nie spermiarze poklepują ją po pleckach bo ona nie jest #!$%@?ą tylko ofiarą systemu patriarchalnego albo jeszcze lepiej wyzwoloną kobietą Übe-feministką dumną ze swojej tzipy i klękajcie #!$%@? przed nią przed jej potęgą. Lewacka propaganda już całkiem zżarła mózg co po niektórym. I to ze mną niby jest coś nie tak? To ja jestem zawistny? Może i jestem co nie zmienia faktu, że rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Ty człowieku mógłbyś zdychać na ulicy w biały dzień i nikt by ci ręki nie podał. Sram na ten świat już mam #!$%@? dość błagam wyłączcie symulacje to już nie jest śmieszne.
Szkoda tylko, że dopiero z wiekiem człowiek mądrzeje...
I po co mi było to wszystko? Po co było tyrać? Uczyć się? Być uczciwym i grzecznym? Trzeba było walić w mordę pierwszy i patrzyć czy równo puchnie, rozbijać się łokciami, kłamać i pluć w pysk. Rada dla młodych ode mnie, którzy mają jeszcze czas na zmiany żadne "bądź grzeczny i ignoruj ich to się znudzą. Głupszym się ustępuje". Musicie walić mocno w mordy bo wtedy będziecie coś warci. Dobrą kończę bo sam już nie wiem o czym #!$%@?, trzeba zapić mordę i zapomnieć tylko tyle mi zostało echh...

#przegryw #blackpill #spermiarzalert #feels #depresja ##!$%@? #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60951d075a0849000ad36f72
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo to jest bzdura z tą ciężką pracą. powinno się pracować mądrze, a nie ciężko. ona to pokazała. wykorzystała swoją pewnie najmocniejsza stronę jaką miała i przekuła to na pieniądze. natomiast odkładam na bok moralność tego co zrobiła.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: aha, czyli nie możesz się pogodzić, że życie nie jest sprawiedliwe więc uciekasz w płaku płaku o winie lewactwa? Rozumiem, że gdybyś ty dostał od losu ponadprzeciętne zasoby typu ładny ryj to byś ich nie wykorzystał bo to byłoby niesprawiedliwe? I kto tu jest lewakiem xD?
  • Odpowiedz
Wszystko jak krew w piach, człowiek stara się być najlepszą wersją siebie i wierzy, że zasługuje na szczęście bo przecież jest dobrym człowiekiem a rzeczywistość weryfikuje szybko. Jedyne czego się dorobiłem w wieku 25 lat to depresja, totalnie zniszczona psychika i problemy zdrowotne.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ktoś wierzy w bajki o sprawiedliwości i pokoju na świecie czy to, że tylko ciężką pracą dochodzi się do sukcesu to sam jest sobie winien. Nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

człowiek stara się być najlepszą wersją siebie i wierzy, że zasługuje na szczęście bo przecież jest dobrym człowiekiem a rzeczywistość weryfikuje szybko. Jedyne czego się dorobiłem w wieku 25 lat to depresja, totalnie zniszczona psychika i problemy zdrowotne. 


Wierzysz w Boga, że jak będziesz dobry to będziesz mieć nagrode? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ostrykuc666: Co Ty pierdzielisz, jeśli według Ciebie pokazanie rozklapiochy na kamerach to wykorzystanie daru od losu to naprawdę nie ma już ratunku, jeszcze tych 8 julko-spermiarzy co to polajakowalo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moralność nie ma żadnego znaczenia w tych czasach. Znaczenie ma pieniądz, popularność, znajomości.

Ja nie miałbym ochoty na kontakt z taką osobą, ale pewnie większości to zupełnie nie przeszkadza.

Teraz nie ma wstydu tam gdzie kiedyś, przykład idzie z wielu stron:
- artyści np. Raperzy - i co, że bandziory
- celebryci - i co, że złodzieje
- modelki - i co, że z Dubaju
- profesorowie - i co,
  • Odpowiedz