Wpis z mikrobloga

@ozomidaf: w sondażach od dawna mają 10%, nie sprawiły tego ostatnie wydarzenia, tylko odpływ głosujących na Wiosnę Biedronia do Hołowni, czyli kolejnego nowego polityka. Poczekaj dwa miesiące i zrównają się z KO, i podpowiem, że nie będzie to dzięki wielkiemu wzrostowi poparcia dla Zandberga xD
@szwedes: Nie wiem jakie fikołki intelektualne trzeba robić, jakie skróty i przesłuchy między synapsami, żeby z tych konkretnych wyników sondażowych cokolwiek wnioskować na temat oceny postaw tych trzech partii przez ich własny elektorat.
Przykładowo: wśród tych 15% źle i 17% nie wiem dla lewicy może być prawie cały ich elektorat.
Podobnie dla KO - 23% dobrze - może być w większości elektoratem KO + ponad 20 procent nie mających zdania.

Chełpienie
@Jakis_ja: No nie #!$%@?, że 66% dobrze oceniających Lewice to wyborcy PiS i skrajna prawica, a cały elektorat lewicy zle ich ocenia XDDD. Jebnales elaborat a po dodaniu dwóch liczb widać, że to się kupy nie trzyma co napisałeś.
@szwedes: to chyba o Twoim wysrywie można napisać. Po tych wykresach nie jesteś w stanie ocenić elektorat jakiej partii jakie miał zdanie. Gdyby mnie (elektorat KO) zapytano czy jak oceniam to co zrobił PiS odpowiedziałbym, że... Dobrze! Bo nie było innej opcji, musieli głosować za
@Sabarolus: No dobra to policzmy liczby. PiS ma 35% poparcia załóżmy, że 5% to fani Ziobry, a cała reszta zgodnie z przekazem TVP poparli działania Lewicy - 30%
PO ma 15% poparcia - załóżmy, że jakimś cudem mimo zmasowanego ataku mediów liberalnych(TM) na Lewice oceniało dobrze 1/3 - 5%
Holownia ma 20% - myślę, że podobnie jak ich lider oni są głównie w grupie „nie wiem”, ale powiedzmy że połowa oceniła