Wpis z mikrobloga

Przeszedłem 4 akt Slay the Spire z wynikiem 3272. Nie było to trudne, nie miałem jakiegoś szczególnie mocnego builda w porównaniu do tych, które zbudowałem grając w "custom games", no ale tam z jakiegoś powodu aktu 4 nie da się uzyskać. Wołam @proximacentauri , który pisał, że "bez aktu 4 się nie liczy" co mnie śmieszy teraz jeszcze bardziej.

#gry #grykarciane #strategie #gryturowe #slaythespire
Bethesda_sucks - Przeszedłem 4 akt Slay the Spire z wynikiem 3272. Nie było to trudne...

źródło: comment_1620409571k0p5asqFxpxg1NkDuETh6e.jpg

Pobierz
  • 9
@proximacentauri: Dzięki tobie się dowiedziałem, że w ogóle jest akt 4, ale miałem przerwę w graniu ze względu na zmęczenie materiału.

A rozśmieszyło mnie, bo wiadomo, że nawet nie zbliżyłeś się do mojego wyniku (inaczej byś się pochwalił), a teraz to już w ogóle :]. Ten akt 4 wcale nie jest trudny, jeśli już będziemy na tyle silni by pokonać bossów na 20 lvl ascencion, innym razem w custom games uzyskałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bethesda_sucks: jaki obłok parującego testosteronu xD

no pewnie, że się nie zbliżyłam, gram dla zabawy, a nie żeby bić rekordy punktowe. Ta punktacja końcowa ma znaczenie przy daily challengach i wymusza przez to konkretny styl grania, bo premiowane są duże talie, pomijanie złotych kart, branie klątw itd.

W zwykłej grze mam to gdzieś, klikam sobie w karty i dobrze się bawię, a nie mocuję z jakimiś typami w internecie xD boże,
Nie ma się czym chwalić, w tej grze rządzi RNG ;)


@Desolator: No to jaki jest twój najwyższy wynik?

Częściowo masz rację, ale jak ktoś jest dobry to nawet dostając słabe karty/rozdanie/relikty sobie poradzi. Watcherem jestem w stanie dojść do bossa z 3-go aktu niemal zawsze (oczywiście mowa tu o 20 lvl ascension), a jak spojrzysz na topkę dziennych wyników są zawsze te same nicki na górze (ja w dzisiejszym dniu
@Desolator: Oczywiście, że się zajdzie, ten build wyżej bazował na karcie Multiple Casting i więcej jak 3 sloty nie były tam potrzebne, ale jak największa ilość energii (a akurat u Defecta o to nietrudno). Poza tym można też zrobić builda na Power Cards, sam wielokrotnie wygrywałem w ten sposób wszystko tylko trzeba wiedzieć co się robi. Widzę, że ta gra jest dla ciebie zdecydowanie za trudna i nie wiesz o czym