Wpis z mikrobloga

Nie wierze co tu się dzieje.
"dziękuję za wsparcie i zrozumienie" "wybory w młodości nie były dobre" xD "silniejsza o kolejne doświadczenia"
W komentarzach 9-12 latki "Natsu jesteśmy z Tobą" "Bąć silna"
A 90% ytbowych celebrytów jej przyklaskuje. Śledziłem trochę tą afere i tylko kilka osób jak Ola Nowak, Blonsky potępiło jej zachowanie, wskazują na zły wzór dla dzieci czyli przeważającej większości jej obserwatorów.

Chciałem się rozpisać ale szkoda strzępić ryja. Miałem nadzieję na jakąś dobrą lekcję z tej afery, ale jedyną lekcją jest, że zarabianie cipą to super opcja bo nawet jak to wypłynie to będziecie silniejsze i otrzymacie masę wsparcia. Ja spier*****, idę robić swoje

#natsu
JuanAntonioGonzalo - Nie wierze co tu się dzieje. 
"dziękuję za wsparcie i zrozumien...

źródło: comment_1620404974dnWDQ5YkQq5DFS4lhkJar0.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@JuanAntonioGonzalo: dopiero zobaczylem wypowiedz Oli Nowak. Alez ona mi zaimponowala. To swieta prawda. Nikomu w prywatnym zyciu nikt by nie przyklaskiwal na takie cos, nie tworzyl hastagu. Zostalaby wyrzucona ze szkoly, ze studiow i z pracy. Zaden pracodaeca nie chcialby dac jej pracy i niszczyc swojej firmy wizerunkowo. Odwrociliby sie od niej znajomi i byc moze nawet i rodzina. Dzieci oraz influ nie chcacy sobie odcinac drogi do teamx i potencjanej
  • Odpowiedz
niestety wracamy do czasów w których bardzo ciężko będzie można znaleźć szanującą się kobietę ps. jakby teraz bylo latwo huehue
  • Odpowiedz
@JuanAntonioGonzalo: najgorsze jest to, że przez takie akcje młode osoby widzą, że można zrobić praktycznie wszystko, a później zamieść pod dywan i po sprawie.
Zero konsekwencji. Nawet najgorsze rzeczy można uznać za na tyle normalne, że się upiecze.
  • Odpowiedz
@srantus: ale Linkiewicz tez wyrzucili ze szkoly i znajomi sie odwrocili i byla gnebiona. Takie sa konselwencje takich dzialan w prawdziwym zyciu a nie influencersko zepsutym ścieku.
  • Odpowiedz