Wpis z mikrobloga

@pangkor: z punktu widzenia użyteczności jaką aktualnie prezentuje ten coin ma niewielką wartość. Ludzie nie płacą za przyspieszanie prędkości torrentów tak chętnie, a zwłaszcza tokenami. Dodatkowo gdy istnieją inne programy bez głupich limitów prędkości. Tam jeszcze jest ten BTFS coś ala udostępnianie miejsca na dysku za hosting. Cena kusi, na hodl warto... może zrobią coś ciekawszego wtedy na pewno skoczy albo zdechnie jak nic nie zrobią.

https://www.reddit.com/r/BittorrentToken/comments/lxc5sb/100gb_uploaded_and_not_a_single_btt_earned_i/
@NoKappaSoldier73 100 GB to slabo, ja zuploadowalem 8TB i mam 130 Btt XD ponizej 1000btt nie da sie wyplacic on app na on chain, wiec musze poczekac az nabije te mininum 1000 ;) poza tym jade na legalnych plikach :)
@Rejuvenate wzialem od kumpla na testy szajslapka, zasilacz 45W i dysk 1TB, ale przy zapelnieniu niecalych 300GB danymi i wysylaniu tego muli w #!$%@? XD zobaczymy ile sie zbierze w miesiac ;)
@unxtres to bardzo dobre pytanie, bo nie sprawdzalem od 2 tygodni, a wtedy mialem niecale 600btt, teraz jak chcialem sprawdzic to mi sie yen maly lapek #!$%@? na plecy i musze go restartnac XD