Wpis z mikrobloga

"Za darmo to odpowiednia cena" - więc zapraszam na #rozdajo minimalistycznej biżuterii spod mojej ręki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Spośród plusujących wylosuję jutro wieczorem jedną osobę która dostanie wybraną przez siebie rzecz do 100zł z mojego sklepu

Mam oczywiście również kupon dla Was -15% na cały koszyk do wykorzystania w sklepie. Wystarczy wpisać przy podsumowaniu "nie gniewaj się na leniwych ludzi przecież nic nie zrobili". Będzie ważny 2 tygodnie, więc zapraszam chętnych.

Ponad 150 dodanych nowych rzeczy, w tym coś nad czym siedziałem na kwarantannie bawiąc się nową piłą włosową a co możecie zobaczyć na gifie- w końcu mogę być trochę bardziej precyzyjny jeśli chodzi o drewno, czego mi naprawdę brakowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego Mirky! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - "Za darmo to odpowiednia cena" - więc zapraszam na #rozdajo minimalistycznej ...

źródło: comment_16203986421JOTnxkaEApgQWnlMCMZ8W.jpg

Pobierz
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bkwas: a może powinny one chwytać z obu stron zamiast swobodnie zwisać?

PS: co myślicie o bransoletkach? Od dłuższego czasu nosiło mnie żeby stworzyć coś minimalistycznego, zrobiłem miesiąc temu prototyp który nosiłem przez miesiąc, nic się nie rozwaliło więc będę wprowadzać powoli regulowane bransoletki w takim stylu jak na zdjęciu. Jakieś uwagi? :>
@bkwas: mialem wlasnie pisac, czy masz cos nowego, bo na sklepie pusto, a tu prosze sam sie przypomniales :) robisz moze projekty na zamowienie, czy tylko co Cie natchnie? :)
@3t3r mówiąc szczerze odpuściłem całkowicie projekty na zamówienie - zawsze się konczyło na rozgrzebanym warsztacie, wielu eksperymentach i moich spóźnieniach.

A ja nienawidzę się spóźniać.

Więc pozostałem już tylko przy swoich wizjach i projektach ;)