Wpis z mikrobloga

Po czym poznać, że dyskutujesz z hipokrytą? Sięga po argument "tu chodzi o dzieci." Czy to #afera z #natsu gdzie za argument do usprawiedliwienia ubliżania komuś ktoś używa "bo dzieci biorą przykład" czy też obrona swoich zamordystycznych poglądów jak zmuszanie kobiet do rodzenia uszkodzonych płodów bo "nie pozwolą mordować dzieci" a nawet niedawno pewien wariat dźgnął mężczyznę krzycząc "nie trzymajcie się za ręce, nie przy dzieciach" bo tamten trzymał za dłoń swojego chłopaka.

Ustalmy coś. Dzieci Was nie obchodzą. Obchodzi Was tylko to żeby mieć powód do bycia paskudnymi dla innych. Żeby się dowartościować, a swoją podłość przetopić w jakieś chore pojmowanie sprawiedliwości. #takaprawda
  • 101
@Phyrexia: JAKA #!$%@? CIEZKA PRACA? CIEZKO TO TY MASZ MOZG USZKODZONY.. Laska najpiere zarabiala na kamerkach potem polazla na casting do paradokumentu by grac dziwke, gdzie zadna inna ladna dziewczyna grac takiej roli nie chciala. Wzieli ja bo byla ladna, zadnego talentu aktorskiego nawet najmniejszego nie ma, jej sceny sa zalosne. Nawet do szkoly aktorskiej by sie nie dostala a co dopiero ja ukonczyc lub dostac prace w teatrze. Grac w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Phyrexia: to tylko jest wycinek tego jaki mam stosunek do pewnych poczynań społeczeństwa (jego konkretnej części) a ty mnie wyzywasz od jakiegoś dziadersa który, cytuje: " nie popiera bezkrytycznie tzw. praw kobiet." XD mówimy tu o #!$%@? się i prawach dzieci a ty to podpinasz pod prawa kobiet do dorabianiu sobie idei tak jak wygodnie.
#!$%@? jakie to społeczeństwo się robi durne to ja nawet nie. Ciężko się z Tobą rozmawia
@AkyszLewusie: Dlaczego nie możesz tego znieść? Przecież Cię to nawet nie dotyczy. To sprawa jej i tylko jej. Kto zrobił źle? Ona nie wspominając że kiedyś się rozbierała za pieniądze, czy osoba która wyciągnęła to na światło dzienne i poinformowała o tym jej publikę? Teraz rozumiesz? Tutaj nie chodzi o obronę moralności czy dobro dzieci, bo samo wyciąganie tych filmików po czterech latach jest niemoralne i ma na celu zaszkodzeniu jej
Ustalmy coś. Dzieci Was nie obchodzą.


@Phyrexia: Mam 10 letnią córkę, więc dzieci i ich wzorce mnie cholernie obchodzą. A ty nie masz prawa dyktować mi moich poglądów i zabraniać mi czegokolwiek mówić. Ustalić to sobie możesz klocka w kiblu! Mam prawo wypowiadać się publicznie o moralności. Istnieje jeszcze coś takiego jak wolność wypowiedzi, wg mnie #!$%@? jest #!$%@? i nikt nie ma prawa żeby zabronić mi wypowiadania swoich poglądów.
konsekwencjach


@Pociongowy: Konsekwencjach czego konkretnie? Uważasz nielegalne pozyskanie treści i rozpowszechnianie ich w celu zaszkodzeniu czyjejś karierze konsekwencjami czegoś co ktoś robił wiele lat temu? Bronisz przestępcę i podłe działanie mające na celu komuś zaszkodzić, wyolbrzymiając winę której właściwie nie ma u faktycznej ofiary. Gdyby nie tamta osoba, do tej pory nikt by nie dowiedział się o tamtych nagraniach, więc za "negatywny wpływ na dzieci" per se jest odpowiedzialna w tym
Jeśli nie uważasz, że wyjście w ciągu 4 lat ze stanu w którym rozbiera się za pieniądze do bycia modelką z ponad milionem followerów, aktorką telewizyjną i gwiazdką Youtuba nie jest dojściem do czegoś ciężką pracą, to powiedz co w takim razie uważasz za ciężką pracę?


@Phyrexia: może np. ukończenie szkoły aktorskiej, chyba że filmy w jakich zamierza występować nie wymagają akurat warsztatu aktorskiego tylko gołej dupy.
@sciana: To teraz popatrz na to z innej strony. Taka mała dziewczynka ma Natsu za wzór. Wzoruje się na obrazie jaki Natsu wyrobiła sobie na Youtube, odcinając się od przeszłości. Jakiś degenerat wrzuca jednak do sieci materiały sprzed wielu lat, na których dzisiejsza celebrytka, nie będąc nią jeszcze, rozbierała się dla pieniędzy. Przez kogo dziecko dowiedziało się o tym epizodzie? Na pewno nie przez poszkodowaną, która w tej historii jest ofiarą
@sciana: Ale ona zrobiła karierę grając w serialu, będąc modelką i youtuberką, nie na tamtych rozbierankach. Zrozum to wreszcie. Tamte materiały pochodzą sprzed wielu lat. Nigdy nie zrobiłeś czegoś głupiego mając te 18 czy 20 lat?