Wpis z mikrobloga

Po czym poznać, że dyskutujesz z hipokrytą? Sięga po argument "tu chodzi o dzieci." Czy to #afera z #natsu gdzie za argument do usprawiedliwienia ubliżania komuś ktoś używa "bo dzieci biorą przykład" czy też obrona swoich zamordystycznych poglądów jak zmuszanie kobiet do rodzenia uszkodzonych płodów bo "nie pozwolą mordować dzieci" a nawet niedawno pewien wariat dźgnął mężczyznę krzycząc "nie trzymajcie się za ręce, nie przy dzieciach" bo tamten trzymał za dłoń swojego chłopaka.

Ustalmy coś. Dzieci Was nie obchodzą. Obchodzi Was tylko to żeby mieć powód do bycia paskudnymi dla innych. Żeby się dowartościować, a swoją podłość przetopić w jakieś chore pojmowanie sprawiedliwości. #takaprawda
  • 101
@Phyrexia: dobra ale co to ma do natsu, już masz szał hormonów jakiś i dorabiasz do czegoś ideologię? laska 4 lata temu pokazywała dupę za siano, niech sobie robi co chce jej sprawa, ale niech nie nagrywa później ile to ona nie zdobyła ciężką pracą i jak bardzo jej zależy na tym, żeby nadal być influencerką, przestańcie forsować jakieś gówno poglądy, że pokazywanie dupy to jakieś wyzwolenie kobiet to jest zwykłe
@meehow97: Jeśli nie uważasz, że wyjście w ciągu 4 lat ze stanu w którym rozbiera się za pieniądze do bycia modelką z ponad milionem followerów, aktorką telewizyjną i gwiazdką Youtuba nie jest dojściem do czegoś ciężką pracą, to powiedz co w takim razie uważasz za ciężką pracę?
@Phyrexia: lepiej zobacz sobie jej instagrama, gdzie ma foteczki z Malediwów z 2017 r. czyli wtedy kiedy pracowała na kamerkach, w tym samym roku występowała w paradokumencie TVN "Szkoła" myślisz, że występując w tego typu serialu można dorobić się kokosów? wydaje mi się, że raczej nie, nie jest aktorką bo nie nazwiesz aktorem kogoś kto występował w 'dlaczego ja' albo jakimś innym gównie, no chyba, że dla Ciebie wystarczy wystąpić w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@corryand: Nie rozumiem Twojej argumentacji. Twoim zdaniem powinna nie robić filmików dla dzieci licząć się z tym, że jakiś napaleniec dokopie się do jej materiałów z czasów kiedy rozbierała się na kamerce, na zagranicznej stronie?

@Phyrexia: o to to. Widzę że wcześniejsze argumenty w ogóle do Ciebie nie trafiają i bronisz osoby, która #!$%@? lub #!$%@?ła się na kamerkach a teraz robi content dla dzieci. Albo jedno albo drugie. Jak
@meehow97: Czepiacie się tych Malediwów. Niedawno była afera z modelkami w Dubaju robiącymi sobie zdjęcie na balkonie. Myślisz, że one nie wrzucały zdjęć na swoje Insta, chwaląc się że są w ZEA?

Nie potrafią jeszcze nawet dobrze zawiązać butów a już wiedzą co to jest instagram.


A Ty zdajesz się im tego zazdrościć, bo żółć aż wylewa się z Twoich komentarzy.
Jak zaczęła zarabiać dupskiem to niech to już robi skoro taką drogę obrała


@Pociongowy: Bo kto tak postanowił, Ty? Dostała szansę na zaistnienie w czymś innym więc Twoim zdaniem powinna z niej zrezygnować tylko dlatego że rozebrała się kilka razy przed kamerą o czym prawie nikt nie wie i robiła to na zagranicznej stronce? Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę jak irracjonalna jest Twoja wypowiedź?
@meehow97: Nie, zazdrościsz Natsu że potrafiła coś osiągnąć w tak młodym wieku. O to tutaj chodzi Wam wszystkim niby to szukającym "sprawiedliwości" a faktycznie próbującym wyciągać brudy sprzed lat by zaszkodzić w karierze osoby o której wczoraj czy przedwczoraj pewnie nawet nie słyszeliście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Phyrexia: nie jest irracjonalna. Moja wypowiedź broni podatnych na wpływ, takch głupich #!$%@? jak ona, dzieci. Irracjonalna jesteś ty broniąc jej osoby. Albo robi content dla dorosłych albo dla dzieci.jedno z dwóch. To tak jakby ksiądz w domu brandzlowal się przed kamerką a potem szedł na katechezę uczyć dzieci. Dobre to? No wątpię (i nie mówię że tak nie jest ale jesli coś takiego się dzieje to trzeba napietnowac i dazyc
@Phyrexia: niczego jej nie zazdroszczę, pewnie ma więcej pieniędzy ode mnie ale pieniądze to nie wszystko, btw. bawi mnie to, że to zawsze kobiety patrzą na zawartość portfela, zrobiłem MEng na angielskim uniwerku, mam swojego barbera, który jest dla mnie poduszką finansową, działam sobie na rynku krypto i najważniejsze dla mnie jestem anonimowym człowiekiem, mogę wyjść na spokojnie z domu i nikt nie będzie prosił mnie o zdjęcie, nikt nie będzie
@Pociongowy: Oho, znowu argumentum ad biednum dziecium oglondajum influenserkum. Kiedyś to było, dzieciakom poprzewracało się w tyłkach, kiedyś bawiliśmy się kijkami nie ajfonami, [wstaw dowolny inny argument, którego uwielbiają używać dziadersi na usprawiedliwienie swojego podłego zachowania i odwracanie kota ogonem].
@Pociongowy: Ale ona nie doszła do tego kim jest teraz w ten sposób, a ciężką pracą. To chorzy z nienawiści ludzie próbują jej to zepsuć wyciągając jakiś krótki epizod sprzed 4 lat zanim jeszcze w ogóle ktoś o niej słyszał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Phyrexia: xD #!$%@? ale nie widzisz że argument dziecka jest jedyny słuszny? Są inne czasy niż nasze i dzieci są bardziej podatne na wpływy internetowych celebrytów czy jak to nazwać więc #!$%@? że nie chodzi nam o dzieci itp ale jak mówi ci się wprost że właśnie o nie chodzi to negujesz to. Jesteś tępa czy o co chodzi? Mieliśmy swoje rozrywki jako gnoje, oglądaliśmy jeno czy drugie ale nie możesz