Wpis z mikrobloga

Pomijam już tą całą aferke z Natsu i jej występami.
Ale rozwala mnie coś innego. Czemu 90% lasek które się qrvia jako cichodajki albo mają sponsorów/betabankomaty albo zarabiają na jakiś onlyfans czy showup udają kogoś kim nie są? Wiadomo, że żadna z nich się nie przyzna, że zarobiła dupa i cyckami ale po uj one dorabiają sobie jakieś historie, że ciężko pracowały, że nikt im nic nie dał, że wszystkiego sobie odmawiały aby być "kimś" itp?
Za każdym razem ta sama śpiewka - laska robi z siebie kobietę sukcesu bo poświęciła swoją młodość na ciężką pracę, naukę i uj wie co a kilka lat później okazuje się, że była utrzymanką albo latała do Dubaju albo masturbowała się na kamerkach XD Wymyślanie tych historii wynika z jakiś kompleksów i chęci poczucia się lepszą przed samą sobą czy o uj chodzi?
Nie chodzi mi o to, żeby każdy przyznawał się do swojej przeszłości i szczycił się tym, że się dorobił na swojej dupie... Po prostu czasami lepiej nic nie mówić i po prostu żyć, realizować się niż dorabiać sobie jakieś zmyślone historie, które ktoś kiedyś zweryfikuje i wyjdzie się na błazna.
#natsu #polskiyoutube #logikarozowychpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
@CLONE: no i najgorsze, ze one jeszcze SZACUNKU DO SIEBIE WYMAGAJA. #!$%@? JAK ONE NIE WIEDZA CO TO ZNACZY MIEC SZACUNEK DO SAMEJ SIEBIE. Ja to szacunek moge miec do dziewczyny co siebie szanuje a nie do jakiejs cichodajki z kamerek
  • Odpowiedz
@CLONE: Ogólnie nie ogarniam kim ona jest i co się odwaliło, ale myślę, że taki mechanizm obronny się po prostu włącza ludziom bo nie chcą przyznać sobie samym, a co dopiero komuś, że wybrali drogę na skróty. No bo umówmy się świecenie dupą na kamerze to nie jest coś za co się powinno palić na stosie, ale z całą pewnością nie jest ambitne i w porównaniu z inną różową, która
  • Odpowiedz
@CLONE: o dobry start. Wyjaśniło się skąd Natsu miała hajs na rozkręcenie swojego IG i YT. Zapracowała na wszystko sama. W kilka miesięcy zebrała hajs na inwestycje w siebie i po 4 latach ma milion pewnie i na koncie. Tymczasem po 4 latach medycyny, masach godzin na naukę medycyny które odebrały 4 lata młodości wciąż by nie była lekarzem, zarabiając na poziomie kasierki w bierace. Nie mając czasu żyć. Nauka
  • Odpowiedz
@CLONE: Większość idiotek w IG i różnych miernych programów to zwykłe dupodajki za hajs (panowie też jeśli chodzi o homoseksualistów). Jest wiele ukrytych agentur które mają swoje katalogi na hasło w necie i ciężko dostać do nich adres jak nie należysz do towarzystwa.

Aby uchylić rąbka tajemnicy ostatnio widziałem u znajomego filmiki jak, swego czasu, popularna uczestniczka love island #!$%@? pento za hajs:)
  • Odpowiedz
@CLONE: a potem REEEE toksyczna męskość, kobiety dalej mniej zarabiają niż mężczyźni, mniej jest kobiet inżynierów. Dziwne jak ambicje młodych dziewczyn kończą się na sprzedaży swojego ciała.
  • Odpowiedz
Tymczasem po 4 latach medycyny, masach godzin na naukę medycyny które odebrały 4 lata młodości wciąż by nie była lekarzem, zarabiając na poziomie kasierki w bierace. Nie mając czasu żyć. Nauka i praca tylko. Także ten. Kto tu jest głupi? Wykopek robiący po 10-12 godzin którego na nic nie stać? Czy Natsu która zainwestowała w siebie?


@N331: Może się mylę ale przejście przez cały proces nauki na studiach np medycznych
  • Odpowiedz
@maad: jeśli ktoś wszystko przelicza tylko na hajs - i to w dodatku taki hajs, który chce się zdobyć szybko i łatwo to nie wymagaj od takiej osoby ambicji czy godności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@N331:

Wykopek robiący po 10-12 godzin którego na nic nie stać?


Mów za siebie stary, mnie stać na wszystko. A pracuję kiedy chcę i ile
  • Odpowiedz
@Trudewall: napisałem, że nie muszą się tym chwalić ALE nie muszą też dorabiać sobie wymyślonej historii, że w wieku 16 lat ciężko pracowały na magazynie aby być kimś.
Przecież ta typiara pokazywała dupe i cycki na kamerkach a opowiadała w swoich filmikach, że ciężko pracowała, była hostessa, rodzice ją uczyli, że pieniądze nie lecą z nieba itp XD
  • Odpowiedz
@CLONE: Moze w 90% czasu hostessowala i ciezko pracowala a filmikow zrobila tylko 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) W koncu nie robila tych filmikow do teraz, czyli rzucila ten sposob zarobku.
  • Odpowiedz