Wpis z mikrobloga

W całej sytuacji najbardziej mnie #!$%@? to tłumaczenie mediów i feministek, że "hur dur, co? już sobie dziewczyna nie może normalnie dorobić?" nosz #!$%@? ręce opadają. Ja nic nie mam do prostytucji czy coś, ale po prostu nie bądźmy hipokrytami, jak ktoś sprzedaje swoją intymność etc. to ponosi pewne konsekwencje i myślę, że te konsekwencje były w #!$%@? łatwe do przewidzenia. Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko, jak sprzedała swoją intymność cielesną, to niech teraz się nie dziwi, że jej nie ma xD

#natsu
  • 25
@mazmazik: + #!$%@?ące jest to wmawianie innym ludziom jakiegoś swojego sukcesu, do którego się doszło ciężką pracą od zera do milionera. Jeszcze niedawno mówiła jak ciężko dorabiała jak była młoda, że wszystkie weekendy jako hostessa na nogach 12 godzin a nauka w tygodniu. Rzygać się chce, nagle się okazuje, że wszyscy z nich to jacyś #!$%@? asceci co ciężko pracą do czegoś doszli

@Akos: tylko że ona sprzedawała ją konkretnie w tamtym czasie na tamtym portalu do publiki bez głupich zakompleksionych polaczków. Nie teraz tu na wykopie xD
Dwa, nikt z was nie zapłacił aby oglądać.
@Akos: mnie #!$%@?, ze ludzie usprawiedliwiaja prostytucje xD to zawsze bylo, jest i bedzie piętnowane. Jest czego soe wstydzic i jest to paskudne i zalosne do szpiku kosci. Najlepiej spojrzec kto polajkowal post tej ihanio, same gwoazdeczki z watpliwa moralnoscia. Laska kamerzysty, ktora sie piszcza z 10 lat starszym kolLsiem, ktory ją notorycznie zdradzal pokazala juz ze nie ma najmniejszego szacunku do siebie i swojego ciala. Inna laska, ktora normalizuje transseksualizm
@Akos: No najgorsze jest to ze dzieciaki to oglądają i myślą ze to normalne i wystarczy mieć cyce dupę i pieroga i dostęp do kamerki i neta i kasa leci... A potem płacz ze filmy gdzieś udostępniają, masakra co sie z tym światem dzieje 0 refleksji brak jakiś poważnych autorytetów tylko jakieś pajace z yt. Najlepsi są CI obroncy bardziej z siebie debili robią zamiast piętnować takie zachowanie, całe te towarzystwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akos: kurde ale jakie konsekwencje miałaby ponieść? Nie czaje po #!$%@? ma jakiekolwiek konsekwencje ponosić, żadnego przestępstwa nie popełniła xD
@kawkanorbert: i tak by było to samo więc nic nie zmienia co kto mówił i kiedy xD wy nie umiecie zaakceptować że kobieta może zarobić gruby hajs za samo pokazanie cycków nie wiem zazdrościcie czy co? Bo wy nie macie takiej możliwości to musicie gnoić? Śmiechu warte
Praca jak każda inna, i tak jest ciężka!
@Akos: Trzeba być debilem żeby zarabiać w ten sposób W INTERNECIE i liczyć, że to nigdy nie wyjdzie xD jak chciała robić pokazy za pieniądze w miarę „bezpieczny” wizerunkowo sposób to mogła iść do klubu go go xD
@Akos: Nie brzmi ci to jak: no wyszła w nocy tak ubrana to została zgwałcona, nie można oczekiwać że pójdzie się do niebezpiecznej ulicy i nic się nie stanie? Albo wstaw tam sobie "upiła się". Nieostrożność czy głupota ofiary nie sprawia, że robienie jej czegoś jest ok.