Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnie wielu z Was zadaje sobie pytania w stylu:
-Dlaczego loszki są tak horrendalnie wymagające
-Dlaczego zarabiając trzy średnie krajowe nie stać mnie na własną lochę
-Dlaczego wszystkie loszki boltzowane w ciągu miesiąca od pełnoletności, kto je #!$%@? boltzuje?

Odpowiedź jest prosta:

pokolenie oskariatu razem z bananami OKRADA młodych polaków z loszek. Oni często dostali swoją loszkę za darmo w czasach przedpandemicznych a teraz się śmieją z młodych, że ich nie mogą mieć loszki. Uwłaszczyli się kosztem naszego spie^dolenia i jeszcze zaprowadzili system taki, żeby młodzi orbitowali na szare myszki 5/10 bo sami sobie zaklepali dobre lochy z pensjami rzędu 3000 zł na miesiąc.

Po roku 1989 3 miliony loch należących do społeczeństwa czyli do narodu(tradloszki alternatywki, p0lki) zostały oddane za BEZCEN prywatnym osobom które te loszki boltzowały. To była największa grabież wspólnego dobra po komunie.
Często były to loszki w centrach miast, o powierzchni standardzie 8/10 lub więcej.

I jeszcze #!$%@? wymyślili programy tinder i badoo dla młodych które spowodowały że loszki wzmogły wymagania o kolejne 20%...

I teraz te Chady żerują na rynku matrymonialnym boltzując te loszki podzielone na 5 loch po 2 lochy tygodniowo jako "spotkania" i windują wymagana w nieskończoność. A za wyboltzowany na tym self-esteem boltzują na rynku wtórnym.

Loszki z dobra podstawowego stały się dobrem spekulacyjnym. PiS powinien JAK NAJSZYBCIEJ uchwalić podatek kastralny dla chadówi loch się boltzujacych (5% na druga lochę, 10% na trzecią, 20% na czwartą). Bo inaczej będziemy powoli dążyć do tego że 1% społeczeństwa będzie boltzowało 90% loszek. I to oni będą dyktować standardy rynku matrymonialnego a nie młodzi ludzie którzy potrzebują tych loszek żeby z kimś być, bo od tego są loszki!

Ten rynek potrzebuje regulacji i nawet z tym nie dyskutujcie! A nie tak jak w Polsce nawet jak stać cię na kredyt to strasznie cięzko coś wyrwać bo jeszcze przed wbiciem łopaty (chu%a) w ziemi wszystkie loszki na pniu są wyboltzowane przez chadów.

#blackpill #przegryw ##!$%@? #pasta #heheszki #nieruchomosci #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
Danzinger - Mirki, pewnie wielu z Was zadaje sobie pytania w stylu:
-Dlaczego loszki...

źródło: comment_1620303268VWr7AgBZRAmMwktuX8fikc.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Danzinger: Trend jest ogólnoświatowy, żaden PIS czy inna partia tego nie zmieni. Liczba osób zamożnych rośnie, klasa średnia przechodzi w klase ubogą, ubogich jest coraz wiecej. Biednych nie bedzie stać na posiadanie rodziny, z biednymi nikt nie bedzie chciał mieć potomstwa, bogaci będą posiadać 1-2 dzieci. Dzietność spadnie do 0,5 , Oskarki i Czady oprą swoją przyjemność na seksie, bez potmostwa. A winą i podatkami obarczy się wyłacznie Inceli, którzy
  • Odpowiedz
@TestoDepot: IMHO seks socjalny nie jest równoznaczny z podażą loch, bo

podaż loch =/= podaż seksu.

Wielu informatyków 10k może iść roksing, ale nie o to chodzi, tylko o to, że nie mogą znaleźć loszki na stałe, bo te są na karuzeli kutangów (kutangów chadów).
  • Odpowiedz
@Danzinger: mogą i często są z takimi, które wypadły z karuzeli, pełno jest takich lasek, wiecej niz informatyków 10k, informatyk 10k może mieć 90% lasek po karuzeli, po 30 standard sie drastycznie obniża. Pytanie czy Ty chcesz wtedy taką laske ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale pisanie że nie możesz mieć wogóle będąc informatykiem 10k to nie prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danzinger: Robiłem eksperyment, ogólnie jestem 3/10 z wyglądu, nasz @Blackpill_RAW kolega nawet mnie ocenił, też sam siebie uważam na tyle, wystarczyło że zrobiłem fot na tle drogiego samochodu, dobrze ubrany, w jakimś ciekawym miejscu ale tak tez aby było dobrze widać twarz, miałem wysyp samotnych matek i kobiet z nadwagą oraz po ścianie na tinderze i badoo ;) 1 na 10 średnio ogólnie wogóle do czegoś sie nadawała, na
  • Odpowiedz
@legion1991: było badanie, że zdjęcie mężczyzny w drogim apartamencie, podnosi u kobiet ocenę jego atrakcyjności o 30% względem zwykłego mieszkania,

Także FACE and Looks Money Status
  • Odpowiedz
@Danzinger: ja polecam mieć rynek matrymonialny w #!$%@? jeśli jest się mniej niż 8/10, a lepiej nie będzie bo chadflacja cały czas rośnie i będzie rosła.
Wymuszony przydział loszek by wam nic nie dał i tak bo różowa woli być sama do końca swoich dni niż trzymać się za rękę z mirkiem programistą albo nawet zwykłym normikiem 5/10 - ewentualnie bankomactwo, ale to jest milion razy gorsza opcja niż jawny
  • Odpowiedz
wg #!$%@? z wykopu jestes P O T E Z N Y M W Y G R Y W E M


@przegryw162cm: ze W S P A N I A Ł Y M
C H A R A K T E R E M i TYM CZYMŚ - to widać od razu, one to wyczuwaja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
PiS powinien JAK NAJSZYBCIEJ uchwalić podatek kastralny


@Danzinger xDDD

Okcydent poradził sobie z rynkiem za pomocą regulacji, tylko u nas jak zwykle wolna amerykanka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz