Wpis z mikrobloga

Goodie wydymał i mnie... Kwoty na kilkadziesiąt groszy przechodziły bez problemów, a teraz większy zakup (1400 zeta na allegro i odrzucenie. Mówiąc "teraz" mam na myśli zakup w listopadzie 2020 roku, ale dopiero teraz wyskoczyła odmowa z powodu "Przypisanie do innej strony". Co to za powód? Robiłem jak zawsze z ref-linka jak kilkadziesiąt razy wcześniej i teraz nagle przy większej kwocie problem.

Są jakieś alternatywy dobre do goodie które nie odrzucają przypadkowo większych kwot cashbacku?

#goodie #cashback @Goodie_pl #gorzkiezale #januszebiznesu
  • 9
@chomik3: Twoja reklamacja została odrzucona z powodu przypisania zakupu do innej platformy, nie do goodie.
Ponieważ transakcja nie zaczytała się automatycznie, Sklep zweryfikował z jakiego źródła pochodził zakup, oraz czy zostały spełnione wszystkie warunki zakupu zgodnie z zasadami naliczenia cashback. 
Po weryfikacji Sklep przypisał zakupy do innego źródła, nie do goodie.
W związku z tym nie możemy za nie wypłacić cashback.
@Goodie_pl: Dziwi mnie po prostu to, że kilkadziesiąt rzeczy brałem - z allegro, aliexpressu i wszystkie przechodziły bez problemów (tyle, że na groszowe kwoty), a tu trochę większa kwota i odrzucenie. Płaciłem tak samo, logowałem się tak samo.
@chomik3: niestety to sklep odrzucił Twoją transakcję i my nie otrzymaliśmy za nią żadnych pieniędzy. Sklep nie powiązał jej z goodie. W efekcie nie możemy wypłacić Ci cashbacku.
@chomik3: Mi odrzucają kwoty nawet na kilkadziesiąt groszy, a o jakąkolwiek odpowiedź w sprawie reklamacji trzeba się upominać i czekać po kilka miesięcy, a w regulaminie mają zapis:

Usługodawca ustosunkuje się do zgłoszenia reklamacyjne w terminie 30 dni od chwili zgłoszenia reklamacji.

No ale jak widać ich regulamin nie obowiązuje, co nie @Goodie_pl: ? W mojej ocenie goodie, to zwykły scam.
@Pffl: goodie ustosunkowuje się do reklamacji w ciągu 30 dni, natomiast ostateczną decyzję o potwierdzeniu lub odrzuceniu podejmuje sklep, który ma na to średnio 90 dni.
@Goodie_pl: Nie ustosunkowuje się w ciągu 30 dni, potwierdzenie złożenia reklamacji takim ustosunkowaniem się nie jest, więc proszę nie pisać głupot i nie wprowadzać ludzi w błąd, a może jednak to działanie celowe i zwykły scam?

decyzję o potwierdzeniu lub odrzuceniu podejmuje sklep, który ma na to średnio 90 dni.

A ta średnia, to na podstawie czego? Te średnie 90 dni, to wasz problem i wasza sprawa.