Wpis z mikrobloga

@vervurax: początki z WP, to jest w pewnym sensie klient bloga, ale mam w planie go trochę rozwinąć. Na marketplace wrzuciłem wersję ograniczoną do 2 "widoków", która tylko zasysa dane i je wyświetla w odpowiedni sposób, żeby sprawdzić cały proces dodawania apek, ich certyfikacji, ewentualnie do czego się przyczepiają.
  • Odpowiedz
@hatifnat: Jakby się coś czepiali, to możesz napisać, bo też mnie to ciekawi. Swoją drogą czytałeś wytyczne do certyfikacji? Gdzieś ostatnio znalazłem na devcenter wp8, wszystko jest w sumie dość jasno opisane. Ale wiadomo, w praktyce często inaczej wychodzi ;)
  • Odpowiedz
@vervurax: przeglądałem te wytyczne, ale siedziałem nad tym w sumie dwie noce, więc ze zmęczenia mogłem coś pominąć. jak dostanę feedback to będę wołać :) też piszesz coś na wp?
  • Odpowiedz
@hatifnat: póki co ogarniam C#, trochę poćwiczę, a potem zamierzam coś naskrobać na WP. Trochę to zajmie, bo o ile programowaniem się interesuję od dawna i jakieś pierdoły do szkoły pisałem, to faktycznego skilla jak dotąd nie nabyłem, więc w zasadzie jestem n00bem ;)
  • Odpowiedz
@hatifnat: gratulacje! ;) Wołaj jak już będzie w sklepie.

PS. Nazwy Marketplace już dawno nie ma, teraz to jest Windows Phone Store, więc wystarczy po prostu mówić sklep ;)
  • Odpowiedz