Wpis z mikrobloga

Znalazł ktoś może jakieś wiarygodne informacje, jak się przygotować do szczepienia AZ, J&J, aby zminimalizować objawy po przyjęciu szczepienia (gorączka, ból głowy, etc.)?
Niedługo mam J&J, ale chciałbym jak najbardziej ograniczyć te objawy
#szczepienia #koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@polzwed po AZ czułem tylko jakby początek przeziębienia i ból mięśni. Przeszło po upływie 24 godzin (za wyjątkiem lekkiego bólu ręki). Zakupiłem zapas Paracetamolu ale okazał się niepotrzebny. Kumpel z kołchozu dostał 39C gorączki ale też przeszło w ciągu 24 godzin.
  • Odpowiedz
@polzwed: Miałem szczepienie Pfizerem wczoraj rano, po szczepieniu poczułem słabość w szczepionej ręce, potem pojawił się ból w miejscu zaszczepienia i senność. Jako że przypominało to trochę zakwasy, to wziąłem beta-alaninę w proszku żeby szybciej zregenerować. Nie wiem czy pomogło, ale na pewno nie zaszkodziło, dzisiaj już prawie nic nie czuje i sampoczucie bdb. Ogólnie odpuściłbym sobie w dzień szczepienia i ew kolejny. Jeśli nie pojawią się NOP to potem już
  • Odpowiedz
@polzwed: paracetamol chyba starczy. Przynajmniej ja mogę jakoś funkcjonować z gorączką, jeśli nie ma do tego kataru i kaszlu.
I tak, weź się z samego rana umów.
  • Odpowiedz