Wpis z mikrobloga

Reklamy z Huel nękają mnie na fejsie i teraz na wykopie:/ Liczę nie znaleźć tego w lodówce.

Zwykłe białko. Jeśli szukacie kuponu lub innego rabatu do odżywek #huel to nie warto, posiłek z tego marny. Sprawdźcie Kfd lub inny sklep dla sportowców, żeby znaleźć lepszą i smaczniejszą alternatywę.

Z nimi będzie w końcu afera jak z płytami bez płomienia - lepszy marketing niż produkt.
  • 14
@tler: Huel nie jest pełen cukru, zawiera normalną jego ilość. Nie jest to posiłek dla koksów z tagu, który mi polecasz, ma być dla normalnego zapracowanego człowieka, który cukru też potrzebuje. A ja nie będę na twoje pierdnięcie wracał do dyskusji z kimś innym. Nie masz ochoty rozmawiać, to nie rozmawiaj. Miłego dnia mireczku.
@tler: what are you #!$%@? about? xD Przecież w zalinkowanym wątku właśnie ktoś merytorycznie ora tych z którymi anuce się kłócił xD Huel to kompletny posiłek a białko to białko i nie ma tu co porównywać a tym bardziej do gainerów 70% węgli chyba że chcecie kogoś zabić polecając to jako posiłek jak to robi co chwilę ktoś pod tagiem huela xD
@9452130: Kolejny post odkopujesz sprzed paru miesięcy z nieprzychylną opinią.

Produkt jak produkt, nawet paru osobom poleciłem, lecz reklama jest natrętna.
@tler ale co to ma do rzeczy że reklamy są nachalne? Ludzie na złość polecają jakieś gówno które nie ma nic wspólnego z pełnowartościowym posiłkiem bo im reklamy nie odpowiadają xD Rozumiem jakby ktoś polecił rzeczywiście jakiś konkurencyjny produkt ale zazwyczaj polecane są rozwiązania które są szkodliwe. Jak ja to Zamawiałem pierwszy raz to prawie nikt o tym nie słyszał. Na wykopie prawie nie siedzę i reklam poza fejsem nie widziałem za