Wpis z mikrobloga

@WlasciwosciBetonu: przecież przebiłem mam jeszcze 2 jajka i ze 3 kanapki :p

może mleka dałem trochę mniej.. ale za to nie sklepowe.

do takiego miksa dobrze dać jakiś owoc bo smak daje.. sam twaróg z mlekiem jest tragiczny.

czyli jeszcze banan..


trzeba żreć bo bez tego..


ryż z mlekiem był na śniadanie..
@Sarza01: ale Ty jesz to po treningu, si? Ja to wpierniczam ot tak, na kolację. Wcześniej był worek ryżu z mięsem. Powinieneś porównać do swojego szejka. Przebiłem go. A w smaku nie jest źle, ryż trochę urozmaica go i nadaje konsystencję kleiku. :D

Mleko pasteryzowane 4life! W smaku przebija UHT, a wartości odżywczych nie trac, bo obróbka delikatniejsza.
@WlasciwosciBetonu: mleko to na targu od babiny jakiejś kupione.. widzę tylko, że tłuste jak cholera, nie wiem czy lepsze ale smakuje lepiej.

przed treningiem była wołowinka z kluskami :D no ja jednak musiał bym dodać albo owoc albo coś do osłodzenia..

widzisz różnice między różnymi twarogami? ja kupuje raz tani biedronkowy raz taki okrągły (babuni?) i ewidentnie ten drugi lepiej się blenduje i smakuje..
@Sarza01: ja już tak do tego biedronkowego jestem przyzwyczajony, że żaden inny mi nie smakuje. Parę razy musiałem kupić inny i smak zdecydowanie mi nie odpowiadał. No ale jem ten sam twaróg od jakichś dwóch lat, prawie codziennie, więc wiesz. :D