Wpis z mikrobloga

@midcoastt: Gozdyra jest obrzydliwa. #!$%@?ć się do prezentu urodzinowego, bo #!$%@? nie jest wg. schematu. Widzicie, bogaty dzieciak może dostać na urodziny samochód, biedna aktywistka nie może zrobić zbiórki na komputer.
  • Odpowiedz
co wam do tego czy ktoś zarobił czy dostał czy żebrał? XD a już Gozdyra wypowiadająca się w takim tonie to parodia opiniotwórczości. Krowy doić a nie oceniać kogoś w internecie.


@InspektorDupa: w sumie nic, ale jakakolwiek działalność publiczna oznacza wystawianie się na oceny. Jeśli ktoś tego nie rozumie, albo jest delikatnym płatkiem śniegu i cień jakiejkolwiek krytyki może zniszczyć jego wrażliwą samoocenę, to po prostu nie powinien tego robić.

I
  • Odpowiedz
w sumie nic, ale jakakolwiek działalność publiczna oznacza wystawianie się na oceny. Jeśli ktoś tego nie rozumie, albo jest delikatnym płatkiem śniegu i cień jakiejkolwiek krytyki może zniszczyć jego wrażliwą samoocenę, to po prostu nie powinien tego robić.


@KrzLis: O #!$%@?, Czyli jak chcę pomagać ludziom, to muszę mieć silną psychikę, bo jeżeli nie mam, to mam nie pomagać? XD, X #!$%@? D. Problem jest, że ludzie się dopieprzają o głupoty
  • Odpowiedz
Czyli jak chcę pomagać ludziom, to muszę mieć silną psychikę, bo jeżeli nie mam, to mam nie pomagać?


@Villanova: powiem szerzej: jeśli chcesz robić cokolwiek publicznie, musisz liczyć się z tym, że będziesz publicznie oceniany i nie każda ocena będzie pozytywna.

Myślę, że większość osób kuma to już na poziomie wczesnej podstawówki.

Krytykowanie czyjejś hipokryzji nie jest "#!$%@? się, jak ludzie nie wchodzą w schematy". Przy czym ja odnoszę się do
  • Odpowiedz
@KrzLis: Czytałem, nie wiem o co ci chodzi. Bo Gozdyrze na pewno nie chodziło o hipokryzję, tylko o zbiórkę zamiast libkowej "ciężkiej pracy" bo to nie praca, jak nie generuje dochodu.
  • Odpowiedz
@Villanova: Nie. Jej chodziło o to że to żebranie i ma racje. Zdrowa kobieta z dwoma sprawnymi przeszczepami postanowiła wydoić kretynów z lewicy na nowego macbooka. Oczywiście to jej sprawa i tych kretynów co wpłacili ale zarówno Gozdyra jak i ja mamy prawo stwierdzić że to nowoczesna forma żebractwa.
  • Odpowiedz
Oczywiście to jej sprawa i tych kretynów co wpłacili ale zarówno Gozdyra jak i ja mamy prawo stwierdzić że to nowoczesna forma żebractwa.


@ediz4: Jeśli ci "kretyni" świadomie wpłacali pieniądze, to #!$%@? te Gozdyre i innych miłośników zaglądania do prywatnych portfeli obchodzi na co kto przeznacza swoje prywatne pieniądze.
  • Odpowiedz