Wpis z mikrobloga

  • 0
@milymirek No faktycznie, przecież Gozdyra, tylko #!$%@?ła się o to, że ktoś żebra pieniądze. No przepraszam bardzo, rzeczywiście nie jest to plucie na żebraków xD
  • Odpowiedz
  • 0
@milymirek Bo wcześnie #!$%@?ła się o zbiórkę pieniędzy na komputer. #!$%@? ziom, przecież ta lewaczka wyżej pisze co i jak. Ogarnij się i daj mi spokój jeśli chcesz dalej robić fikołki w obronie tego żebraka xD
  • Odpowiedz
  • 0
@milymirek To na #!$%@? wchodzisz w dyskusje skoro nie znasz sprawy? XD Masz Twittery tych dwóch idiotek na screenie, to se obczaj sprawę, a ja idę spać xD
  • Odpowiedz
@grzsci: Jakby nie patrzeć, zacząłem od śmieszkowego komentarza.
Ty nic nie wyjaśniałeś.
Nie wiem czy wiesz, ale jedna osoba może drugiej napisać w czym rzecz, jeśli we wpisie tego nie ma.
Tym bardziej że OP też nie mówi w twoim tonie.

Ty jako argument dałeś coś co nie jest sprzeczne z obrazkiem OPa a później rzucałeś twierdzenia bez
  • Odpowiedz
@midcoastt: gdybym miał 30 lat i nie byłoby mnie stać na komputer (który jest tańszy niż niektórzy wydają na telefon), to bym chyba nie wiem... Jak można być tak nieogarniętym?
  • Odpowiedz
Nie uważam by dostała za darmo.
Sprzedać siebie też trzeba potrafić

A jeśli się mylę, to proszę o takiego kompa tu i teraz. No dajcie, no ;)
  • Odpowiedz
  • 0
W sumie ciekawi mnie, czy osoby z bólem dupy o tę zbiórkę na kompa są świadomi w jaki sposób zarabia się na np takim Twitch.tv? Bo coś czuję, że gdyby Gozdyra się dowiedziała, to by jej pikawa siadła na miejscu xD
  • Odpowiedz
Jeśli ci "kretyni" świadomie wpłacali pieniądze, to #!$%@? te Gozdyre i innych miłośników zaglądania do prywatnych portfeli obchodzi na co kto przeznacza swoje prywatne pieniądze.


@grzsci: Każdy może skomentować PUBLICZNĄ zbiórkę kogokolwiek. Nie chcesz żeby ktoś komentował to ich nie wrzucaj.
  • Odpowiedz
Każdy może skomentować PUBLICZNĄ zbiórkę kogokolwiek. Nie chcesz żeby ktoś komentował to ich nie wrzucaj.


@ediz4: Jak się ma mentalność komucha i lubi się zaglądać do cudzych portfeli, oraz mówić ludziom na co mogą wydawać swoje pieniądze, to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty masz mentalność komucha - chcesz zakazywać innym wydawania opinii.


@ediz4: Przecież napisałem, że może wyrażać taką opinie xD Sprawa jest taka, że opinia nie bierze się z powietrza, a stoją za nią jakieś poglądy i właśnie te poglądy staram się atakować, a nie to, że ktoś może, czy nie pisać sobie opinię. A Gozdyra zaprezentowała dwa poglądy, które #!$%@?ą mnie u ludzi. Czyli zaglądanie do prywatnych portfeli i chęci
  • Odpowiedz