Wpis z mikrobloga

Aha. Czyli jeśli idziesz drogą i zaczepia Cię żebrak i powiesz - idz Pan do pracy to znaczy że jesteś komuchem tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ediz4: A czy ta lewaczka zbierająca na kompa zaczepiała Gozdyrę o jej pieniądze, że wyskoczyłeś z takim przykładem? xD
Jak masz robić fikołki na usprawiedliwianie kontrolowania na co ktoś wydaje swoje prywatne pieniądze, to idź być lewakiem gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@grzsci: Tak. Jak mi wywala takie żebractwo na komputerze to jest tak jakby mnie żebrak zaczepiał.

Jak masz robić fikołki na usprawiedliwianie kontrolowania na co ktoś wydaje swoje prywatne pieniądze, to idź być lewakiem gdzie indziej.....

Ty już nie rób bo masz zryty beret korwinem najprawdopodobniej
  • Odpowiedz
Tak. Jak mi wywala takie żebractwo na komputerze to jest tak jakby mnie żebrak zaczepiał.


@ediz4: Aha, to teraz idź zwyzywaj Gozdyrę, że zmusza Cię o wpłatę na konika, bo pokazałem screena z jej zbiórki xD

Ty już nie rób bo masz zryty beret korwinem najprawdopodobniej


Uważaj z tymi fikołkami, bo Ci się w głowie zakręci i się przewrócisz xD
  • Odpowiedz
Gozdyra nie zbiera pieniędzy dla siebie.


@ediz4: Żebra na swoją zachcianką jaką jest uratowanie konika. Przestań zaglądać ludziom do portfela i mieć ból dupy o to na co ktoś wydaje swoje prywatne pieniądze, to nie jest takie trudne, wystarczy nie być komuchem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak - KOMUCHEM. Wszyscy na lewo od Korwina do komuchy i wszystko czego Korwin nie robi to kOMUNIZM i KOMUCHY>


@ediz4: Tak, jeśli chcesz się #!$%@?ć jak ktoś wydaje swoje prywatne pieniądze, to jesteś komuch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz