Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie oglądam niemiecką telewizję ZDF, bo uczę się niemca i za 2-3 lata wyjeżdżam stąd.

Ale skisnąłem co zobaczyłem w wiadomościach. Jakiś apel starego Helmuta do młodych żeby się nie bali, żeby się szczepili, niech nie będą egoistami xD

Ale pranie mózgu.

Ja sie nie szczepię, bo nie potrzebuje czy nie możecie tego zrozumieć? Jestem zdrowy, przeziębienie łapie mnie raz na 2-3 lata, uprawiam sport, dobrze się odżywiam, jestem w szczęśliwym związku. Przypuszczam, że nawet w 2020 przeszedłem koronawirusa, ale to było 10 dni i tyle xD

A szury dalej będą buczeć, że uuu CHCESZ MIEĆ DRUGIE WŁOCHY xDD

#szczepionki #szczepienia #covid19 #koronawirus #niemcy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60927ead5a0849000ad36b71
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@LordAxe82: #!$%@? mnie obchodzą te tryliardy osób, które "nie mogą" i mam ich bohatersko dźwigać na swoich barkach? Tak jestem egoistą i widzę tylko czubek swojego nosa. Ty dalej bądź frajerem.
  • Odpowiedz
MiłosnyKondon:

Jeżeli się nie szczepisz to możesz zarazać innych a więc odbierać im wolność.


Fajny wysryw człowieka, który najchętniej dałby sobie podczepić kamerkę, która 24/7 by streamowała co robi byle tylko móc pojechać na wakcje i wyjśc na piwko xD Zaszczepieni też zarażają!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@Vanni:Skoro kobiety w ciąży Cię nie obchodzą to jesteś śmieciem i takich jak Ty powinno się siłowo resocjalizować. I nie jesteś psychopatą, jesteś po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz