Wpis z mikrobloga

@Karling: Oczyszczacz najlepiej z jonizacją. Ja mam Sharpa KC-40EU czy jakoś tak i mogę polecić. Tu natomiast zostanie ci przez większość polecone Xiaomi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Xiaomi jest tańsze w zakupie, nie ma jonizacji, ale jest droższe w eksploatacji bo filtry praktycznie 2x w roku musisz zmienić. Ja mam Sharpa już czwarty rok i dopiero na kolejny sezon grzewczy wymienię filtry.

Rzeczywiście jak to regularnie chodzi,
bez znaczenia, tag jak najbardziej pasuje a ty wracaja na elektrode ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@ejenes: ja wiem, że są tacy co lubią trzymać skarpetki w lodówce, ale może wybierzcie sobie do tego inny tag niż #elektronika

@PiersiowkaPelnaZiol: Zwykłą wodę leję, ale w okresie używania wymieniam przynajmniej raz dziennie. Jak wyjeżdżam na kilka dni, to muszę płukać i osuszać wcześniej bo jak zostawię wodę w zbiorniku, to się zaśmierdnie. Apki nie ma niestety, Sharp jest pod tym względem ascetyczny. W moim modelu A40EU nawet pilota nie ma. Są tylko podstawowe funkcje jak timer.
@PiersiowkaPelnaZiol: Ma czujnik jakości powietrza, jak ustawisz na auto, to pierw będzie chodził na maksa, a potem co raz mniejsze obroty. Na najniższych jest praktycznie niesłyszalny. Co do nawilżania, to chyba jest jakiś czujnik bo nigdy mi nie wzrosła wilgotność względna ponad 45%.
@PiersiowkaPelnaZiol: IMO wykrywa zapachy, nikt nie pali u mnie, ale jak się coś w kuchni przypalało i dolatywał smród do pokoju, to się włączał na pełne obroty. Podobnie jak użyłem dezodorantu w pokoju. Być może w testach był nieskalibrowany? On musi być pierwszy raz włączony w warunkach czystego powietrza bo później do tego poziomu będzie porównywał stężenie zapachów/pyłu. Jak się go na dłużej wyłączy z prądu, to też się kalibracja zresetuje
Drmscape2 - @PiersiowkaPelnaZiol: IMO wykrywa zapachy, nikt nie pali u mnie, ale jak ...

źródło: comment_1633353956xbXANJudFuQXCxOKIrwf1m.jpg

Pobierz