Wpis z mikrobloga

@Trusky92: Jeździłem dwa lata temu nowym Dusterem w najbogatszej wersji, faktycznie dziwnie pachniało plastikiem przez dłuższy czas, no i ten kluczyk, jakby był z lat 90
  • Odpowiedz
@lucaseq: Ja bym nie chciał tym autem zderzyć się z taczką pełną ziemi, a co dopiero z innym autem xD o awaryjności to już tam kit, ale bezpieczeństwo i wygoda w tym aucie nie istnieją.
  • Odpowiedz
@Trusky92: ale właściwie to kogo to? Jak ktoś chce to niech kupuje Dacię, a jak nie to 20-letnie BMW. Zesrywaniem się ludzi na wypoku naprawdę nie ma przełożenia na świat rzeczywisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ks2m: Dla ciekawostki wrzuciłem test nowej Dacii, a ludzie którzy mówią, że nie widzą różnicy mogą zasięgnąć opinii dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy mają ciut większe pojęcie o autach.
  • Odpowiedz
@Trusky92: No i spring jest najtańszym elektrykiem, który w zupełności wystarczy do miasta. Sandero z lpg to najtańsze nowe auto z fabryczną instalacją lpg i android auto. To są po prostu najtańsze nowe auta i porównynie ich do wieloletnich bmw to jest jakieś nieporozumieniem. BMW kosztujące tyle co dacia będzie stare i pierwsza lepsza awaria całkowicie zatopi cały pomysł o lepszy aucie w tej samej cenie.

Nowe auto bierzesz po
  • Odpowiedz
@lucaseq: niby tak ale jak trafi ci się usterka w Dacii to koszt naprawy wynosi 1/10 co Mercedesa. Sam miałem awarię czujnika cisnienia oleju i za wymianę zapłaciłem niecałe 100 zł. Ta sama usługa u Marca wynosi minimum 800 zł za samą część.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ja rozumiem założenie, którym kierują się kupujący Dacię, ale nie lubię naciągania rzeczywistości i mówienia, że niczym się nie różni od aut z wyższej klasy. To tak jakbyś powiedział, że nie widzisz różnicy między swoim I30N, a A45S, auto też fajnie #!$%@?, technologicznie koks, ale w środku widać różnicę materiałów, wygłuszenia itp.
Btw, zapisałeś się na jazdę próbną nowym I30N?
  • Odpowiedz
@Trusky92 xDDD

Przejedź się nowym Sandero III...

Spring to auto do car sharingu - nikt rozsądny nie kupi tego jako auta wielozadaniowego do codziennego użytku. Więc nie wiem co chcesz udowadniać tym tekstem. xD
  • Odpowiedz
za każdym razem jak ktoś tutaj napisał, że woli używane auto wyższej klasy to zlatują się obrońcy Dacii i mówią jakie to nie jest zajebiste auto, ja nie mówię ludziom co mają kupować <


@szczurek_87: Czego tu nie zrozumiałeś? Ja tylko napisałem o wykończeniu, nie napisałem czy to #!$%@? auto, czy lepiej kupować premium, albo, że nie warto kupować Dacii. Napisałem tylko, że często tu się pojawiały wpisy, że niczym
  • Odpowiedz
@Trusky92: Nie no pewnie. Myślałem że zwyczajnie hejtujesz w drugą stronę jak hejter dacii w kontrze do fanboyów. ;)

Nie da się przejechać poliftowym i30N bo nie mają homologacji xD

Nie chcesz kupic mojego? Zbieram hajs na polifta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Z tym carsharingiem to ja nie wiem czy takie to super. Co prawda oszczędzasz na obsłudze serwisowej ale dochodzi ci koszt obsługi ładowania i downtime aut przez ten czas. DLa mnie to bardziej autko prywatne do kręcenia się po mieście za mniejsza cenę. Wolałbym kupić takiego springa plus używane auto segmentu D niż miejskiego elektryka za 150k
  • Odpowiedz
@cwlmod: Nie no, ja muszę jeszcze przynajmniej 2 lata zaciskać zęby patrząc jak się bawicie w waszych HH :( ale z kobietą ustaliłem, że stawiam dom, potem YOLO. Ja raczej będę wtedy celował w cesję jakiegoś polifta, podoba mi się strasznie!!
No właśnie mi tu gościu kręcił, że dopiero produkcja od czerwca rusza i jeszcze nie mają testówek, a na otomoto dema wystawione ze zdjęciami spod salonu. Słyszałem, że są
  • Odpowiedz
@Trusky92 hmmm Ja wybierałem między: Kia Rio, Fiat Tipo, Ford Fiesta, Renault Clio i Dacia Sandero. Sandero III nie różniło się dla mnie niczym od konkurencji. Jakość plastiku taka sama... No ewentualnie fiesta odstawała delikatnie na plus - tak czysto subiektywnie. Poprzednik Sandero II to rzeczywiście trochę paździerzowe auto było. Polecam przejść się do salonu Dacii i wsiąść sobie do najnowszych wynalazków tej marki - najlepiej z automatyczną klimatyzacją. Będziesz mógł
  • Odpowiedz
Kia Rio, Fiat Tipo, Ford Fiesta, Renault Clio i Dacia Sandero. Sandero III nie różniło się dla mnie niczym od konkurencji. Jakość plastiku taka sama...


Najlepsze z tych aut to Clio, Sandero ma ten sam silnik i zawieszenie, jest wiekszy, ma gorsze wnetrze i jest trochę tańsze.
  • Odpowiedz