Wpis z mikrobloga

Ależ piękny meltdown pisowskiej,katonacjonalistycznej propagandówki w wykonaniu @bartolomis (ʘʘ)

1. Zrób wpis że @Watchdog_Polska jest , TLDR, sponsorowane przez wszechmocnego Sorosa
2. Ludzie w sumie nie mają nic przeciwko domaganiu się realnego dostępu do informacji publicznej
3. Kasuj zwykłe wpisy i komentarze w wyniku braku innych mertytorycznych argumentów za obroną Rydzyka i innych przedstawicieli mitologii chrześcijańskich, które nigdy nie potrafią się uczciwie z finansów rozliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. (...) https://pl.wikipedia.org/wiki/Syndrom_obl%C4%99%C5%BConej_twierdzy
5. Brak profitu, coraz więcej osób widzi że ma do czynienia z autorytarnym, zamordystycznym fundamentalistą i unikatowym snowflejkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#watchdogpolska #bekazprawakow #bekazkatoli

Koliat - Ależ piękny meltdown pisowskiej,katonacjonalistycznej propagandówki w wykona...

źródło: comment_1620206210lh1YQMbugxxIvoMgrxrW5I.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@bartolomis: Skąd u ludzi Twojego pokroju poczucie, że swoim wpisem mogą spowodować pieczenie czegokolwiek u kogokolwiek? Naprawdę masz tak duże mniemanie o sobie i o tym co piszesz? Ciekawy przypadek egocentryzmu z domieszką megalomanii.
  • Odpowiedz
@bartolomis: Jestem bardzo daleki od poglądów stricte lewicowych. Za to lubię jak przestrzegane jest prawo. Ty lubisz właśnie zakrzywiać rzeczywistość kiedy jest Ci to na rękę i naginać prawo kiedy Ci to pasuje. To na pewno absolutny przypadek, że aktualna władza ma tendencję do stosowania identycznych technik ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@bartolomis: dokładnie! Nareszcie przyznałeś, że pokazywanie obłudy Lux Veritatis i środowisk rydzykowych nie jest zakrzywianiem rzeczywistości. Jest domaganiem się prawdy i informacji o pieniądzach, na które wszyscy się zrzucamy.
  • Odpowiedz
@Koliat: Dodalem śmiech post "Rydzyk ty k**** gdzie wydałeś moje pieniądze " ale widzę że rozkręciło się. Ten gość to jakiś mistrz baita, troll, wpisowiec 30gr, nie jest realne aby być taki nido...
Btw. Jak to fajnie że takie organizacje liberalne bronią mojego prawa do informacji o wydatkach z publicznych pieniędzy, bo przecież nie może ich ujawnić bo nie...
  • Odpowiedz