Wpis z mikrobloga

Ale pisanie, że kąkuter podpięty do TV ma jakikolwiek podjazd do DEDYKOWANEGO sprzętu do grania najlepsze xD

Konsola:
1. łapiesz za pada
2. klikasz taki duży X albo znaczek plejstejszyn
4. siadasz na kanapie
5. grasz

PC pod TV:
1. łapiesz za pada
2. a nie czekaj, kompa trzeba odpalić
4. wstajesz z kanapy i odpalasz kompa
5. siadasz na kanapie
6. cholera myszka i klawiatura zostały na biurku
7. wstajesz z kanapy i idziesz po myszkę i klawiaturę
7a. dobrze, że byłeś przewidujący i zainwestowałeś w bezprzewodowe dla graczy, jedyne łącznie 800 zł
8. logujesz się na kompa
9. #!$%@? #!$%@? mać znowu ten #!$%@? epic/steam/uplej się apdejtuje
10. #!$%@? #!$%@? mać znowu ten #!$%@? epic/steam/uplej się wylogował, szukasz telefonu bo 2FA XD
11. no, zalogowane to odpalasz grę
12a. siema jestem apdejt 50 giga xD
12b. ściągasz apdejt
12c. apdejt ściągnięty, odpalasz grę
12d. krasz tu desktop xD guglujesz o co cho
12e. grzebiesz w tych .ini/aktualizujesz stery/odprawiasz modły na ołtarzyku do gabena
13. odpalasz grę, szczęśliwie śmiga
14. odkładasz mysz i klawiaturę, łapiesz za pada
15. grasz
16. zabija cię chińczyk na aimbocie

nie ma punktów 3.

#gry #xbox #xboxone #xboxseriesx #playstation #ps4 #ps5 #pcmasterrace #steam #niepopularnaopinia
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ganicjusz: Bo niepotrzebnie dyskutujesz. Zabierasz głos, a potem się dziwisz, że jesteś wołany. To chyba normalne, że jak coś napiszesz to ktoś ci odpowiada, prawda?
Swoją drogą ja i tak zgadzam się w 100% z pierwszym postem. Po zakupie swojej pierwszej konsoli, wracając teraz do PC czuję się jak jakieś zwierzę.
  • Odpowiedz
@Pobsky8: nie mundrze, tylko trzeba wysoko celować. Są TV z g-synciem ale bez freesynca? Bo szczerze to nie wiem ;p jak szukałem TV z g-sync to każdy miał freesync (jak np piec byś podłaczał).. ale może długo nie szukałem bo zatrzymałem się na lg cx.

A poważnie, to nawet nie wiedziałem że to ma wpływ - tzn jako posiadacz psa widzę że Sony nie potwierdziło nigdy tego, natomiast dla Xa
  • Odpowiedz
@RadeqW: ja omijam ten problem - lubię chomikować gry i do nich wracać także ich nie sprzedaje. Poza tym nigdy nie kupuję gier na premierę, bo praca beta testera mnie nie interesuje a po 4 miesiącach od premiery i ceny są lepsze i gra lepiej działa.

Ostatnio po paru latach złamałem tą zasadę przy Cyberpunku, nigdy więcej xD
  • Odpowiedz
@Ogau: przeciez wszystko ci sie samo instaluje jak tylko update jeat dostępny xD w dodatku sciaga sie z pełną możliwą prędkością. Nie pamiętam kiedy ostatnio musiałem cos sam sciagac.
  • Odpowiedz
Na TV najlepiej gra się na konsoli, a na PC przy biurku.


@kubelek-classic: i choć na tym powinno się zakończyć, dużo zależy od tego co kto lubi/jakie ma warunki, a to też się trochę zmienia.
10 lat miałem stacjonarkę i jak poszedłem do pracy po maturce to kupiłem sobie na premierę PS4, do tego telewizor i laptopa, a PC sprzedałem. Byłem z siebie dumny, uznawałem, że stacjonarka na biurku to
  • Odpowiedz
@cincin27: Ja na pc też nie miałem odkąd płacę za każdą grę. Co innego w 2005, jak się ściągało wszystko z zatoki ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i przeglądarka w tej #!$%@? konsoli... (°°
  • Odpowiedz
Konsola:

1. łapiesz za pada

2. klikasz taki duży X albo znaczek plejstejszyn

4. siadasz na kanapie

5. grasz


@Just_Doesnt_Know: kupiłem konsolę. Ponieważ nie chcę aby po skończeniu grania konsola cały czas mi chodziła (tak samo jak nie trzymam kompa odpalonego 24/7), to aby ponownie odpalić jakąś gierkę, muszę poczekać więcej czasu, niż aby odpalić ją na kompie, pomimo że mój komputer już kilka lat temu gdy go kupowałem był
  • Odpowiedz
@kubelek-classic: Przestali produkować Steam Linka bo jest wbudowany w telewizor xD
I nie mówię tu tylko o Androidzie, bo nawet na zamkniętym systemie jak ten od Szajsunga jest.
Niemniej ja mam po prostu pociągnięty długi kabel HDMI od kompa do telewizora
  • Odpowiedz