Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ronin223: obczaj Zicom ew Info Net
Z Infonetu mam obecnie radio, i pech chciał, że miesiąc po podpisaniu umowy Zicom podpiął światło ;( Ale z Infonetu jestem zadowolony
  • Odpowiedz
  • 1
@RandomowyMirek pomijajac kwestie montazu swiatlowodu za ktory byloby mi wstydnpopatrzec klientowi w oczy to zwolnienie predkosci internetu po czasie i #!$%@? pilnowane rozliczenia miesieczne. przykaldowo bylo zaplacone za listopad i oni odcinaja internet bo jest nie oplacony. Dowod wplaty mialem, oni odznaczyli innego abonenta. za jeden miesiac byli oplaceni w przod to w tym wypadku mieli że jest nie zaplacone, nigdzie nie odnotowane (w pierwszym przypadku sie udalo dojsc o co chodzi
  • Odpowiedz
to zwolnienie predkosci internetu po czasie


A zgłaszałeś im to? U mnie gdzieś tak w okolicach ostatnich wakacji pojawiły się problemy, ale wtedy bez problemu wymienili mi urządzenie i już jest dobrze...

#!$%@? pilnowane rozliczenia miesieczne.


A to potwierdzam, tylko u mnie działa w drugą stronę - jak kiedyś zapomniałem ustawić przelew, to dopiero po 3 czy 4 miesiącach się zorientowali, że nie płacę :).

przykaldowo bylo zaplacone za listopad i oni
  • Odpowiedz
  • 0
@RandomowyMirek braciak ostatnio mial sie tym zajac ale chyba zapomnial, dowiedzialem sie ze umowa sie konczy to zamaist patrzec czy beda dalsze problemy z jimi zastanawiam sie nad zmiana dostawcy. ogilnie poprzez kod ip 198.... mozesz polaczyc sie z routerem, tak mialen przed sprzetem z rwd, teraz jest to niemozliwe, maja zakodowany/zablokowany dostep do sprzetu. poczytalem na necie jak sie dostac i na forum bylo napisane że to operator sobie zablokowal
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaniQuashe: najczęściej to ping wieczorami skaczący over 9000, poza tym mam też u nich TV i przez ostatnie dni wolnego tragicznie się tnie i robią się artefakty na pół ekranu xD
Podejrzewam że po prostu problemy z obciążeniem? w mojej okolicy, choć trochę to dziwne skoro światłowód ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ronin223: ja mam rwd i mi wystarczy. Nie spotkałem się z jakimiś większymi awariami czy problemami z routerem (na własnym dzialam). Telewizji oczywiście nie brałem więc się nie wypowiem nad jakością.
  • Odpowiedz
@Ronin223: Ja tak miałem z faithnet w Koszycach. Odcięli mi internet bo płacił tata zamiast mamy. Na prędkość nie narzekam ale wkurza mnie ich podejście. Mają możliwość puszczenia szybciej ale nawet za podwójną opłatą nie chcą mi dać więcej niż 300/15 Mb/s. Jeszcze pobieranie ok ale wysyłanie to żart.

Najgorsze co odwalili to brak publicznego IP przez co wiele rzeczy mi nie działa a w grach często mimo otwartych portów mam
  • Odpowiedz