Wpis z mikrobloga

Przeglądanie profili na instagramie dziewczyn które nawet by na mnie nie splunęły bo szkoda śliny na takiego śmiecia i wyobrażanie sobie co by było gdybym wygrał na genetycznej loterii
Już nawet nie chodzi o ten słynny seks ale fajnie by było obudzić się koło takiej,jechać na sylwestra w góry gdy minie ta cała pseudopandemia i wyobraźcie sobie dumę rodziców gdybyście przyprowadzili taką dziewczynę na obiad
Nie będzie mi dane,ale błogosławieni ci którzy nie widzieli a uwierzyli
Pora dopić ostatni łyk 2 łyżeczek kawy i 5 łyżeczek cukru i zbierać się do kołchozu w którym może nie płacą zle ale perspektywy rozwoju są równe zeru a i wiadomo że zadna różowa nie chce fizola
Jadąc przy akompaniamencie ATC-All Around The World będę co chwile myślał co poszło nie tak
Co chwile zdając sobie sprawę ze to nie moja wina,taki już jestem taki się urodziłem
Zdjęcie z internetu ale historia prawdziwa
#przegryw #incel #blackpill ##!$%@? #rozowepaski
obersturmbannfuhrerSS - Przeglądanie profili na instagramie dziewczyn które nawet by ...

źródło: comment_1620144785ACjEg9OlDkU3DglYRfbWwC.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
Jestem ciekaw jakie to uczucie być takim przegrywem. Może jest jakiś chętny, by odpowiedzieć na kilka pytań?
  • Odpowiedz
@WyimaginowanyPrzyjaciel Właściwie to wystarczyłoby zdobyć kwalifikacje zapewniające zarobki powyżej przeciętnej, iść trzy razy w tygodniu na siłownię i ubrać się jak człowiek. No ale do tego faktycznie trzeba gdzieś iść i coś zrobić, a nie tylko pisać na wykopie jakie "p0lki so złe"
  • Odpowiedz