Wpis z mikrobloga

Obejrzane 2 i pół odcinka no i nie potrafię dalej. Oglądam na raty po 30 minut... Nie mogę się wkręcić zupełnie w ten klimat... Niby coś się dzieje , ale mnie nie porywają takie klimaty.. szkoda, bo ma super oceny, a nie zachwycił mnie... Czekać na siłę, aż się rozkręci czy olać.... Mega jestem wkurzony, bo miało być tak pięknie.. ale ja nawet nie potrafię jednego odcinka do końca obejrzeć...
#peakyblinders #netflix #seriale
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: spróbuj za jakiś czas jeszcze raz. Ja tak miałem z Narcos - nie miałem odpowiedniego nastroju na takie klimaty, a rok później łyknąłem na raz dwa sezony. Moim zdaniem warto obejrzeć PB.
@GodALLU: To jest bardzo specyficzny serial, nie na każdy gust. Ja np. Uwielbiam tego typu klisze, starego robotniczego miasta i świetnej muzyki, ale np. mojej żonie kompletnie to nie podeszło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: mam podobnie z pb. Nie pamiętam już ale chyba zacząłem nawet drugi sezon i po prostu nie miałem motywacji żeby oglądać dalej. Może kiedyś przyjdzie czas na drugie podejście ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. do 1 odcinka podchodziłem 3 albo 4 razy. jak w końcu wydawało mi się że się wkręciłem, to po drugim przestałem oglądać