Wpis z mikrobloga

Heja!
Żaluzje drewniane - piękna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pasują do większości nowoczesnych wnętrz, prezentują się elegancko, prosto i trochę... industrialnie?

Oceńcie sami.

Żaluzje bambusowe spotykają się z uznaniem wielu środowisk ceniących sobie styl, piękno oraz niepowtarzalny Design. Wyjątkowym elementem żaluzji jest drabinka. Dzięki niej żaluzja utrzymuje lamele w pozycji poziomej, a także umożliwia ich płynne sterowanie. Drabinka sznurkowa to subtelny minimalizm i prosty akcent. W formie taśmy tekstylnej w rożnych kolorach, dodaje żaluzji jak i wnętrzu dodatkowej ozdoby. Na charakter żaluzji wpływają również elementy wykończeniowe takie jak pokrętło i maskownica rynny górnej. Bambusowe osłony okienne posiadają rożne szerokości lamel. Dla tego możemy dopasować je do wielkości okien. Żaluzje z lamelą 25 mm stosujemy do mniejszych przeszkleń, montując w świetle lub na zewnątrz ramy okiennej. Wyposażone w prowadzenie boczne, idealnie przylegają do okien uchylnych.

Żaluzje z lamelą 50 mm można zastosować do przysłonięcia dużych powierzchni szklanych, drzwi tarasowych. W zależności od zastosowanego systemu, żaluzje bambusowe mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu.

Zerknijcie na ciekawą realizację kontrastowych żaluzji w jednym z domów w #krakow.

Obsługujemy takie miasta jak #warszawa #piaseczno i okolice, #krakow czy #rzeszow i #mielec.

Ostatnie # rozdajo wygrał @CinExPL. Wybrałeś już coś z Allegro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym miesiącu też coś na pewno damy, tym razem bez fakapów ( ͡ ͜ʖ ͡)

A no i zapomniałem - dla Mirasów (i Węgierek oczywiście) #rabat -10% na wszystko albo montaż i pomiar za darmoszkę.
PLISYExpress - Heja!
Żaluzje drewniane - piękna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pasują do większ...

źródło: comment_1620132349ZlTWOk9RAcf1yrCq9j4c2H.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: czekam na prezesa aż mi dokumeny podeśle i wysyłam moderacji :D
Przekonywał Cię nie będę, bo jak masz kota to sierściuch na pewno się będzie po nich wspinał, więc w takim wypadku proponowałbym jednak rolety ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Sweet_acc_pr0sa: metalowe też mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@phat: Gusta guściki, dla mnie się podoba
  • Odpowiedz