Wpis z mikrobloga

Piękny jest ból dupy antyszczepów, gdy okazało się, że nawet na Wykopie bardzo dużo normalnych ludzi się szczepi gdy tylko przyszła ich kolej i okazują radość z tego faktu


@StukilowaRurzowa: nie rozumiem czemu ma mi przeszkadzać, że ktoś na bazie posiadanej informacji podjął decyzję, że chce się zaszczepić? Nie rozumiem czemu innych dupa boli, że ja uważam, że posiadane informacje nie przekonują mnie do szczepienia przeciw Covid i czemu mam mieć
@jagodowy_krol: Nie przekonują cię? witaj w gronie szurów, rozgość się, łzy wykształciuchów zmieszane z łzami lewaków na mój koszt na barze. Popraw czapeczkę foliową i noś ją z dumą jako i ja noszę.

Zacznę je chyba produkowac na masową skalę a na metce będzie nazwa mojej firmy RIGCZ.
@jagodowy_krol: Oni właśnie myślą że tak. Masz. Nie kwestionuj, idź z resztą bydła do kolejki po szczypawkę, ona cię wybawi, otworzy ci możliwość podróżowania, ale w maskach a za pół roku kolejna dawka.

A my normalni ludzie pójdziemy w podziemie bo beda na nas łapanki, nie będzie można zakupów zrobić bez certyfikatu ściemnionki. Patrz Chiny, system punktowy, likwidacja gotówki, minimalna bezwarunkowa (chyba że bedziesz złym obywatelem nieposłusznym)

Orwell się kłania.
@jagodowy_krol: no tak, szczepionka była robiona na bazie starych technologii, mRNA było rozwijane przy okazji MERS o ile dobrze pamiętam, J&J i AZ to technologie używane przy wszystkich pozostałych szczepionkach na koronawirusy (wirus grypy). Szczepionka przeszła tak szybko bo ograniczono do minimum biurokrację i wszystko co związane z tymi szczepionkami dostawało priorytet "NATYCHMIAST" zamiast czekać w kolejce na biurku urzędasa. Firmy też rozpoczynały kolejne fazy wytworzenia i produkcji szczepionki równolegle bo
Radość? Ludziom całkiem #!$%@? bo mogą się zaszczepić. Nie widziałeś co się działo przez weekend jak „rzucili” trochę szczepionek?


@fiolkins: bardziej to ja bym się cieszył jakby rzucili trochę rtxów do sklepów ( ͡° ͜ʖ ͡°)