Wpis z mikrobloga

#bnpparibas #bekazlewactwa #polska
Ok, PNB Paribas sprawdzam was. Kochacie wynosić kobiety na piedestał, nawet chcecie zmieniać patronów szkół na kobiety. Bo olaboga 90% szkół ma patronów z penisami (nie wiadomo ile było kobiet z penisami, ale chyba nie nadążacie za postępem()

Lubicie zmieniać otaczający was świat, ale zobaczmy jak wam idzie u siebie( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zarząd banku PNB Paribas Polska: 1 Kobieta na 7 Mężczyzn = 87,5% samców
Rada nadzorcza PNB Paribas Polska: 2 Kobiety na 9 Mężczyzn = 82% samców
PNB Paribas może powinniście zrobić reklamę o waszych zmianach? Czyżby wasze górnolotne slogany okazały się pijarowym bullshitem?
MMMMMMMMMMM - #bnpparibas #bekazlewactwa #polska 
Ok, PNB Paribas sprawdzam was. Koc...

źródło: comment_162011892057QPphesZjaAsIbUauhMW6.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
akurat brałem niedawno kredyt hipoteczny i oferta BNP była jedną z najlepszych


@Adams_GA: To pokaż jakie warunki dostales. We wszystkich liczących się rankingach ten bank szoruje gdzieś poza TOP3, więc to że dla ciebie jest super nie ma tu akurat żadnego znaczenia. Komuś muszą dawać te kredyty, bo inaczej by się zwinęli z rynku.
  • Odpowiedz
To pokaż jakie warunki dostales.


@Hatespinner: 0% prowizji, oprocentowanie 2,11% (w tym marża 1.9), możliwa opinia banku wyceniajaca nieruchomość (200 zł zamiast 450 zł w większości banków), ubezpieczenie pomostowe 1.5%, jedyne warunki to hipoteka i ubezpieczenie na życie i nieruchomości, a poza tym posiadanie konta z karta i wpływem 2500. Spokojnie mógł konkurować z Millenium i ING, warunki były bardzo podobne. I to nie "dla mnie" jest super, tylko jak
  • Odpowiedz
@Adams_GA: No to fajnie, że masz fajnie, ale tak jak mówiłem w PKO można mieć lepszy, w Pekao można mieć lepszy i pewnie w innych bankach z dobrym doradcą. Tak jak mówiłem - jakby komuś nie wciskali swoich produktów, to by się dawno zwinęli z rynku. Wyniki mówią za siebie.
  • Odpowiedz
To pokaż ten lepszy kredyt w PKO.


@Adams_GA: W PKO możesz mieć bez problemu 2.08 RRSO jak jesteś klientem, weźmiesz jakieś produkty typu karty, ubezpieczenia, oraz masz historię kredytową. W Pekao podobnie albo niewiele gorzej.
  • Odpowiedz
@MMMMMMMMMMM: No i co z tego? XD Patronat otrzymuje się osiągnięcia, nie za posiadanie tzipy. #!$%@? nie rozumiem tych wszystkich grup społecznych, jak można mieć takie komplesky, żeby siedzieć i patrzeć jaki odsetek patronów szkoły miało cipę, albo było gówno-skóra? XD

To jest tak żałosne, że ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MMMMMMMMMMM: Przeczytałem o co konkretnie chodzi w tej akcji i w sumie nie mam nic przeciwko. Tu chodzi o nadawanie patronek szkołom które w ogóle nie mają nikogo za patrona. Gdyby chodziło o płacenie 15k szkole za wywalenie patrona tylko dlatego że miał jądra a nie jajniki to byłby kompletnie inny temat, ale nie jest. No i chodzi tu o max 20 szkół, a nie pół Polski... Niech szkoły na
  • Odpowiedz
no to czekam na opis tej oferty i jakieś jej potwierdzenie


@Adams_GA: Załatw sobie dobrego doradcę kredytowego to nie będziesz potrzebował potwierdzenia. Dupa cię boli, że dostałeś gorsze warunki, niż coś co jest na rynku?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: mnie dupa nie boli, to ty próbujesz bez żadnej wiedzy jechać po BNP, a jak przyjdzie ktoś z argumentami, to zaczyna się atakowanie personalne, bez żadnych argumentów, bez potwierdzeń, bez niczego. Już pewnie myślałeś, że ci nie podam tych warunków jakie dostałem, a tu zdziwko, bo nie dość że podałem, to były pewnie lepsze niż ty tam dostałeś.
  • Odpowiedz