Wpis z mikrobloga

@rosomak94: z doświadczenia swojego i nie swojego to różnie bywa z w połączeniu mechaniki i elektryki we francuzach, ale:
1. Francetronic to najlepszy gość od francuzów, ale elektryka podstawowa.
2. na Paczkowskiej jest gburowaty gość Reno-Ster i drzwi w drzwi obok jest elektryk Sebastian i razem dają radę
@lyczko: no właśnie na Paczkowską dzwoniłem ale mnie odesłali dalej. Generalnie pacjent to Scenic III i problem z elektrycznym ręcznym - jedna strona nie łapie i wyskakuje komunikat "Skontroluj hamulec parkingowy". Nie wiem czy to kwestia silniczka, czy coś jest nie tak z kostką. Druga strona łapie.
@gobber ostatecznie zostawiłem auto w Zulugaraż w Radwanicach. Czy polecam to nie wiem. Mało który serwis to chciał robić. Przy odebraniu wyliczyli mi pół auta do wymiany. Do tej pory jeździ bez awarii ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co do samej naprawy hamulca to po naprawie wyskoczyła mi kontrolka może ze 2 razy, ale to wynikało chyba bardziej z tego że nie umiałem jeszcze ruszać tym samochodem.
@rosomak94: dzięki, u mnie auto ledwo przeszło przegląd bo jedna strona słabej trzyma, bylem już u kilku mechaników przy okazji innych rzeczy i większość bez patrzenia chce cały silnik od ręcznego wymieniać ()