Wpis z mikrobloga

@krychu789: a ty wiesz że te inne szczepienia są na choroby w których nie ma 99,9% szansy na przeżycie ?
szczególnie dzieci , które maja 99.99% szansy na przeżycie tego twojego śmiertelnego wirusika , paranoiku XD
  • Odpowiedz
@theromanpolan: ale o czym ty mówisz XD mi chodzi o to, że to fajne rozwiązanie ogólnie do szczepień dla dzieci, bo te często się boją szczepienia. Pamiętam jak sam byłem dzieckiem i mnie to stresowało. Nie trzeba pod ten filmik podpinać korony.
  • Odpowiedz
@krychu789: jak miałem szczepienia to szczepili praktykanci , jedna za 10 razem sie wkuła , to jak się maja dzieci nie stresować
na filmiku to wszystko fajnie wygląda XDDD Weź się nie ośmieszaj XDD
  • Odpowiedz
@theromanpolan: > o czym ty mówisz #!$%@?łeś się do mnie że sa inne szczepienia , no #!$%@? amerykę odkryłes XD Brawo , jeszcze koło odkryj

Ale to ty się #!$%@?łeś do tego gifa i powiązałeś go z covidem
  • Odpowiedz
@thomekh: weź się może lepiej nie odzywaj, antyszzcepionkowcu, nie żebym miał coś do ciebie personalne, zwyczajnie wkurza mnie pewien specyficzny sposó myślenia, którym aktualnie operujesz.. żryj gówno
  • Odpowiedz
@Pierorzek: @krychu789: OK ale stres jest też naturalną częścią życia. Nie uchronisz dziecka przed nim na każdym etapie życia. Kiedy przyjdzie prawdziwe wyzwanie, nawet niekoniecznie duże to włączy się atak paniki, płacz i olaboga psycholog bo dziecko wszystkiego się panicznie boi.

Życie to nie bajka nie podrapie cie po jajkach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Trismagist:

OK ale stres jest też naturalną częścią życia. Nie uchronisz dziecka przed nim na każdym etapie życia.


Dziecko w życiu się jeszcze naje stresu za to stresować się nie będą inne dzieci w kolejce które usłyszały wycie jakby zarzynali gówniaka powodując reakcję łancuchową co znacznie skróci czas oczekiwania. Bywają jednostki które potrafią być na zastrzyku 20-30 minut.
  • Odpowiedz