Wpis z mikrobloga

Ale miałem dziwny weekend...
Piątek czekam na delivery gościa z Amazona. Wyszedłem przed dom bo tak cicho pukają w mojej okolicy i zostawiają awizo... (UK) przyleciał ładny kolorowy gołąb, dałem mu chleba niech sobie zje.... Ale widzę że ma jakieś problemy z lataniem, nie chce latać tylko chodzi, prawie go jeblo auto dwa razy ale no cóż... Wystraszył się czegoś i wlazł mi do domu, więc myślę złapie go, dam mu coś do jedzenia, zagrzeje się i go puszczę, a jak nie to zadzwonię do jakiś organizacji od zwierząt by go zabrali. Tak się złożyło że pudełka nie miałem ale puste wielkie akwarium...otwarlem je a gołąb sam tam wleciał... Dostał ziarno i wodę... Akwarium otwarte a gołąb chyba ma dobrze bo nie chce wyjść... Dzwoniłem w sobotę do gościa od gołębi mówi bym go polarnik kilka dni i wypuścił. Plan był taki by go wypuścić dziś, a tu wieje i leje. Wyszedłem przed chwilą wywalić śmieci a tu co ? Kolejny gołąb spadł z nieba, jeblo nim ostro jak powiało, złapałem go i teraz mam dwa do leczenia ;Do hahaha poznajcie Alfreda (kolorowy) i nowego - hmm Białka ;)
#ptaki #golab #uk #gownowpis
Pobierz Pan_Orama - Ale miałem dziwny weekend... 
Piątek czekam na delivery gościa z Amazona....
źródło: comment_1620059893CWD7DGcwlUeaQE1sVg0X8W.jpg
  • 6
@dwa_koty_kastrowane:

kilka lat temu to koczujący w tymczasowych obozowiskach Polacy i Rumuni specjalizowali się w zabijaniu i zjadaniu królewskich łabędzi. Brytyjska prasa szeroko rozpisywała się o przypadkach, gdy poszukujący bezskutecznie pracy, głodujący ludzie raczyli się gotowanymi lub pieczonymi łabędziami, zupełnie nieświadomi obowiązującego w tym zakresie prawa


https://wyborcza.pl/1,75399,14475011,Ktos_upiekl_i_zjadl_labedzia_krolowej_Elzbiety__Anglicy.html
Pobierz elperson - @dwakotykastrowane: 
 kilka lat temu to koczujący w tymczasowych obozowisk...
źródło: comment_1620061221zmp8p6lrgoyAD373uySZjB.jpg