Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@BrakPomysluNaNick: Dać ludziom wybór, testy na przeciwciała i rzetelne informacje, a nie heheszki, to sami będą się szczepić w razie potrzeby.
Przecież w wałku cały czas ktoś stoi na szczeplacu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Wałbrzych to jakieś państwo w państwie? Ich prezydent chce wprowadzić przymus szczepień wbrew konstytucji? Niech sobie pawulonik wstrzyknie. Jakbym tam mieszkał też bym poszedł rzucić mu jajkiem w okno.
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: No szuria a kto? xD
Jeszcze nie widziałem ani jednego tzw "niezależnego dziennikarza-redaktura #!$%@?" z telefonem przylepionym taśmą na kijek, który na tym kontencie nie zrobił zrzutki na nową brykę albo nie ulokował jakiegoś produktu typu olejki na kiju, koszulki i inne wynalazki albo nie robił zrzutek i donejtów co tydzień xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: ci "panikarze" mają najlepszy okres w życiu. Dodatki covidowe, metody leczenia w sumie nie ma, innych chorób aktualnie nie ma, więc mają mniej obowiązków a większą pensję. Po co mają to zakończyć?
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody:
A co jeżeli na jednym i drugim obrazku są te same osoby?
Mój kumpel jak łaził po lekarzach z powodu- jak się okazało- boreliozy to większość lekarzy mówiła mu żeby zdjął maseczki bo to bez sensu.
To musiałyby być straszne szury z tych lekarzy.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: brak słów taki to rak, szkoda walczyć z antyszurami, ALE NIE WPYCHAJ MI PREPARATU GENOWEGO KTÓREGO NIE MAM OCHOTY PRZYJĄĆ, burmistrz wałbrzycha to sobie może kazać ale żonie zrobić kanapkę z kiełbasą i musztardą, paranoja....
  • Odpowiedz
ci "panikarze" mają najlepszy okres w życiu. Dodatki covidowe, metody leczenia w sumie nie ma, innych chorób aktualnie nie ma, więc mają mniej obowiązków a większą pensję. Po co mają to zakończyć?


@haxx: informatycy też mają teraz prosperity i nikt z tego nie robi spiskowej teorii dziejów

Poza tym, tak, wszystkie choroby "znikły"
  • Odpowiedz
@Kulek1981: Typie ale w Szwecji juz jesienią przyznali, ze jednak mieli za dużo luzu i był klops, bo ludzie umierali
Ale wykopki dalej maja stan wiedzy z pierwszej fali, jak wirus tam prawie nie dotarł, bo cała europa się zamknęła
  • Odpowiedz