Wpis z mikrobloga

na mapie KMZB [...] KLIKNĄŁ to trzeba sprawdzić.


@niebiesko-niebieski: w praktyce nie trzeba, szczególnie pierwszego zgłoszenia, skuteczność sprawdzania mocno zależy od regionu oraz od typu.

Np. duże dzikie wysypisko kawałek od drogi, wielkość wywrotki, w tym rzeczy jak lodówka: niepotwierdzone. Ponowione po miesiącu, z odpowiednim dopiskiem, i jednak jakoś dali radę znaleźć. Niedługo sami nanieśli na tamtym terenie pełno zgłoszeń, ponieważ był mocno zaśmiecony.

Zależy od miejscowości oraz lokalizacji,
  • Odpowiedz
  • 0
@Xaveri true xD u mnie w mieście jest stara droga z kocich łbów wszyscy tam jadą wolno 20?30? trzęsie nimi jak galaretką a ja do sobie spokojnie te 60+ jadę bez niczego.
  • Odpowiedz
@WhyTryHarder: @stefan_pmp: uwaga, jest taka strna (nie pamietam nazwy) na ktorej ludzie zglaszaja notoryczne przkeroczenia i potem psiarscy musza tam stac, kiedys jak dostalem dokladnie w takim miejscu mandat taka uzyskalem odpowiedz na pytanie "czemu stoicie w tak kureskim miejscu" ile w tym prawdy nie wiem ale moze tak byc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sweet_acc_pr0sa: jest. Tyle, że gliniarze sami powinni wiedzieć, gdzie u nich w okolicy trzeba stać, bo jest niebezpiecznie. I ta strona jest IMO durnowata tak, jak pytanie o nazwę produktu na 4chanie. Aż się prosi, żeby wysłać patrol do Pipidowic Zadupnych, aby pilnował kilka godzin wiejskiej drogi, po której nikt nie jeździ.
  • Odpowiedz