Wpis z mikrobloga

@jejfan1: Ale juz sa :) Myslisz, ze kierowcom aut sluzbowych to robi roznice? Panie! Myslalem, ze milicja pomoze, ale oni sa przeznaczeni do palowania strajkujacych julek. Dopiero jak sam zaczalem #!$%@? tych kierowcow, na ich wlasnych posesjach, to sie uspokoilo :)

Ale zgadzam sie z Toba, ze problem jest systemowy. Mimo mojej calej niecheci do tej formacji, zgadzam sie ze powinni byc lepiej dofinansowani. W powiecie, w ktorym mieszka, potrafi
  • Odpowiedz
@haudujudu_: Generalnie z powiatowymi to powinna być reforma, bo fizycznie jedna załoga nie ogarnia całego powiatu. Gdzie jeszcze patrole plus wezwania?
Co do drogi, można jeszcze męczyć gminę o szykany drogowe bo w sumie tylko to działa. Kolejny problem systemowy, gdzie próbujemy leczyć raka apapem ;) Czyli tam gdzie nagminnie przekraczana jest prędkość stawia się policjanta na godzinę i robota wykonana. Więc zbieraj się z sąsiadami i wnioskujcie o przebudowę
  • Odpowiedz
@jejfan1: Zgadzam się co do szykan. Za rok ma być przebudowa całej drogi i już teraz zabiegamy z mieszkańcami o uwzględnienie ich w planach.

Ja mam to szczęście, że u mnie większość idiotów drogowych mieszka ulice, dwie, dalej. Łatwo ich najechać i #!$%@?ć (i serio to zaczęło przynosić efekty).

Niestety, przechodzimy do kolejnego problemu, gdyż gminy też różnie stoją z finansami. Często obsadzone idiotami i innymi pociotkami, którzy tylko czekają
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Już nie mogę edytować, oczywiście jest pole do dyskusji o głupich nieuzasadnionych ograniczeniach, częstych zmianach dopuszczanej prędkości na drodze i miejscach będących pułapką do łapania nieświadomych kierowców.

@dondon: miałem na myśli to, że policjant albo jest człowiekiem i łapie w takich miejscach i takich ludzi, którzy faktycznie stwarzają zagrożenie, albo jest #!$%@? i czepia się ludzi, którzy większego zagrożenia nie stwarzają łamiąc jakieś idiotyczne ograniczenia. Sam mam w okolicy kilka
  • Odpowiedz
@Xaveri: Moja droga dojazdowa do domu to masakra, aż mi się przypomniało jak sąsiad sprzedawał samochód.
Zawsze mi mówił że jak jedzie szybko to nic nie trzęsie i #!$%@?ł po tych dołach ile fabryka dała. Wystawił swoją toyotę auris za prawie 25000 przyjechały jakieś osoby w nocy. Facet dla córki kupił samochód xD
  • Odpowiedz
@haudujudu_: nie chcesz się zatrzymywać to nie "rzucasz się w oczy", mnie zatrzymali za prędkość bo siedzieli mi na zderzaku jak jechałem 110/70, a chwilę później ściąłem 3 pasy żeby zatrzymać się na czerwonym. Zjechali na pas obok, poprosili o zjechanie, pogratulowali dynamicznej jazdy a skończyło się na mandacie za brak pasów i zakazie dalszej jazdy z powodu braku dokumentu przy sobie i ściemnianiu że miałem je zapięte. Więc jak
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: To jest wieś Grzędzice do której w zasadzie można wjechać z dwóch stron. Jedna droga wjazdowa została zamknięta w związku z przebudową przejazdu kolejowego, dlatego chcąc nie chcąc mieszkańcy muszą korzystać własnie z tej strony, z której stoi miły pan policjant. Ma zmysł wędkarski, ustawia się tam, gdzie najlepiej biorą.
  • Odpowiedz