Wpis z mikrobloga

Mogę gdzieś sprawdzić skąd był polecony?

Mame dzwoniła, że w domu rodzinnym dopiero zajrzała do skrzynki i było powtórne zawiadomienie o poleconym z sądu do 26 kwietnia na mnie, więc już pewnie po ptakach. Jak zadzwonię na urząd pocztowy w tamtym mieście, to mi udzielą jakichś informacji? Nie uśmiecha mi się jechać prawie 300km, żeby tylko się dowiedzieć, że przesyłka odesłana. W zasadzie wystarczyłby mi nadawca, wtedy skontaktowałbym się z sądem, bo też nie mam pomysłu co przeskrobałem.

#sad #pytaniedoeksperta #pytanie #pocztapolska
  • 40
@jamnikwbluziezkapturem Nawet jakby mieli nie powiedzieć to opcje które możesz sprawdzić to infolinia poczty - ona nawet w zwykłe dni działa tragicznie. Albo jakaś poczta otwarta cały czas, u mnie w mieście wojewódzkim jest jedna całodobowa. Dzisiaj i tak można być zamknięta ale dla spokoju warto wypróbować wszystkie opcje. Nawet jakbyś miał usłyszeć, że nic Ci nie powiedzą.
@jamnikwbluziezkapturem: ale że jak skąd był i jaki nadawca? jeżeli był z sądu, to był z sądu, no chyba, że chodzi Ci o coś innego. no tak, jeżeli zostałeś powiadomiony w trybie podwójnego awizo, to zostałeś prawidłowo zawiadomiony. pewnie sąd I instancji, skoro nie wiesz, o co chodzi?
@pangolin: Nie ma numerka jak twierdzi mame. Nie chce mi się to wierzyć. zdjęcia tez nie zrobi, bo nie. Czuje, ze czeka mnie 300km wycieczki, żebym się dowiedział, ze mam #!$%@?. xD

W przypadku sądowych tez jest fikcyjne doręczenie w przypadku, gdy dwa razy nie odbiorę?

Bo nawet nie mam pomysłu co to może być mówiąc szczerze.