Wpis z mikrobloga

jak dla mnie to z każdym nowym utworem będzie tendencja spadkowa
#friz

Który klip będzie miał najwięcej wyświetleń do końca roku?

  • 3KIPA 69.1% (248)
  • ZAEBYŚCIE 6.1% (22)
  • CHILL 8.9% (32)
  • coś nowego 15.9% (57)

Oddanych głosów: 359

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SZVCH: porównuję polska piosenkarkę do polskiej grupy. Faktycznie najgorsze porównanie.
Ona ma tendencje spadkową? To pokaz mi mistrzu, bo jak dla mnie to bardziej sinusoida. Wiadomo, że nie na każdy utwór będzie hype ale u niej co jakiś czas widać przynajmniej, że trafiła w gusta
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: No to jest nieuniknione, ale mi chodziło tylko o utwory które wypuszczą. Według mnie pierwsza piosenka przyniosła takie wyniki bo ludzie na to wyczekiwali i oni sami dopieścili ten utwór mocno aby wyszedł najlepiej. Teraz z każdym kolejnym singlem wyniki będą coraz gorsze według mnie (gdzie wciąż będą bić milionowe wyświetlenia XD)
  • Odpowiedz
@Meaefa: Porownujesz PIOSENKARKE do YOUTUBEROW czaisz? Ona robi tylko muzyke a ekipa to ytberzy ktorzy nie robia tylko muzyki, to jest tak jakby tylko ich "szansa na dorobienie" Oni sie nie skoncza po takiej tendencji spadkowej bo oni robia jeszcze jutuba. A taka piosenkarka skonczy sie po tendencji spadkowej chyba ze zrobi jakiegos hita, to jest roznica :)
  • Odpowiedz
@Meaefa: no oczywiście, że tak będzie, tym bardziej, że to będą już 2-3 osoby na każdym kawałku. Poza tym oni nigdzie chyba nie mówili, że uważają się za muzyków i są w stanie z nimi konkurować, nadal są błaznami, którzy mają kasę by robić muzykę xD
Dla mnie i tak kozak to co robią
  • Odpowiedz
@SZVCH: #!$%@? czy Ty przeczytałeś ten komentarz do którego się odniosłem czy zgrywasz idiotę? Gościu się zapytał czy widziałem inna tendencje a ja odpowiedziałem że tak. Brawo, pokazałeś jakim jesteś debilem
  • Odpowiedz