Wpis z mikrobloga

Sprawa jest taka ze ostatnio padł mi ze starości laptop na którym od czasu do czasu w coś grałem. Dodatkowo w nadmiarze wolnego czasu zacząłem rozmyślać nad wyborem czy znaleźć sobie jakąś różową ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy kupić sobie konsole do grania za ktorymi zawsze nie przepadałem.

Wybór padł na to drugie xD i tutaj mam pytanie bo z konsolami nigdy w życiu nie miałem a jedynie kilka razy miałem okazje pograć na PS3 w latach swojej świetlnosci.

Nie chce wydawać zbyt dużo pieniędzy bo wiem ze same gry dużo kosztują a na piratach nie warto w związku z tym w co teraz warto inwestować? Chodzi mi o nowki egzemplarze, nie używane. Lepiej PS czy Xboxa? Jaki model warto kupić by wystarczył chociaż na dwa lata?


#xbox #playstation #konsole #gaming #gry #esport #heheszki #niebieskiepaski
  • 25
  • Odpowiedz
@FeyNiX: skoro kupiłeś Series X to rynek używek też wchodzi w grę, bo masz tam napęd na płyty(i będą na tej konsoli działać praktycznie wszystkie gry z Xbox One/360 czy oryginalnego Xboxa). Dokupić game passa z jakiejś promki (zobacz na lowcygier) i można hulać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@sernik92: @Angmac: @Thundercock: @Kardig: @PapitoEUS: tak swoją droga. Konsola nowa wiec będzie trzeba zarejestrować. Osobiście nie mam pojęcia jak to działa bo nigdy styczności z konsolami nie miałem to żeby ogarnąć tego GamePassa z promocjami z tej strony to co trzeba w jakiej kolejności robić? Wszedłem na tamta stronę ale poza promocjami na same konsole to nic ciekawego nie ma
  • Odpowiedz