Wpis z mikrobloga

Dobra, powiedzmy sobie szczerze - w roku 2021 taki PC nie ma racji bytu. Oto dlaczego:
1. Podzespoły kosztują fortunę a mimo tego dalej mocą i wydajnością nawet nie dorównują takiemu Xboxowi SERIES X
2. Co roku trzeba oczywiście i tak je wymieniać na nowsze
3. PC nawet najlepsze dławią się przy takim cyberpunku (w przypadku series x stałe 120 klatek)
4. Wyobraźcie sobie ze przychodzą do was znajomi i gracie na jednej klawiaturze w jakieś wyścigi przy biurku i monitorze 11 cali. W cywilizowanym świecie siadacie na kanapie, bierzecie pady do rak i gracie jak istoty rozumne z rigczem
5. Pady zawsze były i będą lepsze niż klawiatura i mysz, nawet z tym nie handlujcie
6. Pececiarz =\= brak higieny

#xbox #pcmasterrace
  • 13
@PhilSpencer_king:
1. Jedynie co podrożało w głównej mierze to karty graficzne
2. Nie musisz wymieniać co roku jeżeli nie kupisz "Komputer do gier" z allegro
3. Porównujesz grafikę w PC i w XBOXIE ? Gdzie różnica jest kolosalna
4. W 2k21 jeżeli ktoś przychodzi do kogoś pograć to raczej swój sprzęt bierze, nie każdy ma TV 60' żeby wygodnie się rozsiąść
5. auto-aim i wspomaganie celowania na padzie
6. Nawet i
@PanZiomal: Jest to dla mnie ogromny problem który teraz w wieku 30+ zauważyłem. Po tych x godzinach przed komputerem w pracy ostatnią rzeczą którą chcę robić to siedzieć kolejnych kilka godzin przy biurku w domu. Teraz w moje ulubione csgo czy Total War: Warhammer gram wyłącznie w weekendy a we wszystkie inne produkcje siedząc na kanapie przed TV z padem w ręku.
1. Jedynie co podrożało w głównej mierze to karty graficzne


@Czapelek: OMEGALUL "jedynie" nie wiem czemu pctowcy bronią przegranej sprawy jak niepodległości.

Kupno RTX 3060ti czy 3070 (czyli GPU porównywalnego do tego w XBOX series x) to wydatek rzędu minimum prawie 5000 zł. A gdzie reszta. Wydaj sobie 10 tysięcy za sprzęt porównywalny z konsolą za 2250 zł xD

A jak wystarczy ci słabszy, to nawet za kał jakim jest GTX
@vanillla_guy: Dlaczego nie srałeś się z tym jak GPU było w normalnych cenach i taki 2070 zjadał xboxa ? Poza tym PC ma też inne przeznaczenie spróbuj popracowac na xboxie, a nie sorry zapomniałem bo się nie da :D, polecam zapoznać się z tym jak wygląda grafika w PC a jak w xboxie TUTAJ i gdzie Ty widzisz że 3060ti czy 3070 to ta sama wydajność co xbox, zwykłe 1660super jest
Dlaczego nie srałeś się z tym jak GPU było w normalnych cenach i taki 2070 zjadał xboxa ?


@Czapelek: Którego? Bo na pewno nie XSX. I pozdrowienia, jeżeli uważasz, że ceny RTX 2XXX to były ''normalne ceny'', zwłaszcza za dużo słabszy niż w przypadku Pascali przyrost w stosunku do poprzedniej generacji.

Poza tym PC ma też inne przeznaczenie spróbuj popracowac na xboxie, a nie sorry zapomniałem bo się nie da :D