Wpis z mikrobloga

#dontstarvetogether

Elo

Jako że siedzę teraz chwilowo czas dłuższy w domu, a nie chce mi się #!$%@? w CS:GO, to dokopałem dont starve w które dużo grałem w podstawkę i ROG, na telefonie grałem w shipwrecked. Kupiłem sobie na steamie jeszcze Hamlet. Zajawa wiadomo opór, ale też kusi mnie mocno DST.

Pytanie brzmi czy z DST jest tak jak z innymi grami w które zdarza mi się pykac, że z randomami gra się całkiem #!$%@? i lepiej się z kimś ustawic? Jako że siedzę właśnie min z tydzień w domu to niestety moje ziomeczki w takich godzinach odpadają a i tak gra może jeden, dwóch.

Pytanie drugie czy DST przez to że to DST a nie single jest tysiąc razy bardziej zajebiste?

Pytanie trzecie, czy mechanika mocno się zmieniła jeśli jestem wyjadaczem głównie podstawki? Dużo nowych rzeczy trzeba spamiętać i się nauczyć? Nie ukrywam że Hamlet np. jest zajebiście wymagający i ogarniam mniej niż w ROG i gołe DS :)

No i pytanie czwarte jeśli wcześniejsze odpowiedzi mnie usatysfakcjonuja - gra ktoś w tygodniu w ciągu dnia? :D
  • 3
@panbarnaba112:
z randomami raczej jest #!$%@? ale myślę że nie problem wkręcić się do jakiejś grupy graczy na Discordzie czy coś
moim zdaniem DST i DS to 2 osobne zajebiste twory, ale ja nie widzę zbytnio sensu w granie w DST samemu, chociaż są takie kozaki co to robią
w mechanice są zmiany ale nie jakoś super duże, DST jest jak Reign of Giants z nowymi postaciami, nowymi bossami i możliwością
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panbarnaba112: ostatnie pytanie-tak, naturalnie :P grywam między 11 a 13 prawie codziennie, razem z @hellyea :)

DST jest mega, dużo bardziej rozbudowane niż DS, ostatni raz grałam w Hamleta wprawdzie przez pewien czas po premierze, ale finalnie zawsze wracam do dst nawet grając sama, bardziej odpowiada mi możliwość dołączenia :) obecnie mam świat ponad 400 dni i jeszcze tyle do zrobienia ¯\_(ツ)_/¯ skoro wyjadasz w DS to spróbuj DST :)
@panbarnaba112: DST jest dużo bardziej rozbudowane od DS. Jak długo nie grałeś w DS to już w ogóle od groma nowych rzeczy, jak nowa gra. Tym bardziej, że wcyhodzi dużo aktualizacji.
Na pewno w DST trudniej jest walczyć o tyle, że wszelkie bossy etc. mają więcej HP, bo są przystosowane do gru w parę osób. Jest to więc większe wyzwanie niż w pojedynkę. Można spokojnie ogarniać samemu, grając jedynie z doskoku