Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi proszę skąd tutaj taki hejt na Hamiltona? Ewidentnie jest jednym z najlepszych kierowców w historii. Owszem, Mercedes ma najlepsze bolidy obecnie, ale dopóki nie zmienią mu zespołowego partnera, to tylko gdybanie czy ktoś inny był by lepszy. A nawet gdyby tak było, to czy to usprawiedliwia te wyzwiska - nazywanie go oponiarzem, bambusem itp?

Tym bezsensownym hejtem tylko przyznajecie mu rację!

#f1 #hamilton #rasizm #pytanieretoryczne
  • 46
@JacoobCK: Jakieś przykłady rasistowskiego zachowania? Bo samo stwierdzenie "Black Lives Matters", czy popieranie tej akcji nie jest rasistowskie. Owszem, na protestach BLM w USA pojawia się sporo zadymiarzy, oportunistów okradających sklepy, czy po prostu czarnych rasistów. Ale to jeszcze nie znaczy, że protestowanie przeciwko rasizmowi w ramach BLM to jest rasizm.
@JacoobCK: Protestują przeciwko rasizmowi względem czarnoskórych, dlatego "Black". Jak protestują w Rosji przeciwko zatrzymaniu Nawalnego, to jest jego nazwisko na transparentach, a nie "uwolnić wszystkich niesłusznie zatrzymanych".
@Mothman-: No bez jaj, że "White Power" to nie jest rasizm. Koszulka White Lives Matter nie była by rasistowska, ale raczej bezsensowna, ze względu na brak kontekstu. Chyba, że założona w RPA - tam jak najbardziej.
@Joterini: Idiotą* Jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest idiotyczne. Jeśli chce niech klęka ale dlaczego zmusza do tego innych? Dlaczego po GP Austrii w 2020 wydzwaniał do Raikkonena bo ten nie chciał się przyporządkować temu durnemu pomysłowi i nie klękał?
Widzę że znalazłem w odmętach tego tagu kogoś kto klęka razem z nim przed Telewizorem XD
I nie ściągaj dyskusji na inny tor. Bo mówimy tu
@Mothman-: Jakiś przykład tego #blackpower użytego przez Hamiltona? Bo nie udało mi się znaleźć. Historycznie raczej nie ma takich konotacji jak White Power, ale uważam, że nie powinno się używać takiego określenia. Podobnie Black Pride. Co nie zmienia faktu, że nie powinno się go wyzywać od oponiarza, bambo, bambusa itp.