Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi proszę skąd tutaj taki hejt na Hamiltona? Ewidentnie jest jednym z najlepszych kierowców w historii. Owszem, Mercedes ma najlepsze bolidy obecnie, ale dopóki nie zmienią mu zespołowego partnera, to tylko gdybanie czy ktoś inny był by lepszy. A nawet gdyby tak było, to czy to usprawiedliwia te wyzwiska - nazywanie go oponiarzem, bambusem itp?

Tym bezsensownym hejtem tylko przyznajecie mu rację!

#f1 #hamilton #rasizm #pytanieretoryczne
  • 46
@burns: ale #!$%@? kogo obchodzi tak naprawdę co dziś jest uważane za obraźliwe. Jeśli coś zawsze było ok, dziś jest obraźliwe to właśnie z jakiegoś powodu, z powodu lewackiej indoktrynacji i ktoś u góry dobrze Ci napisał. Schodzisz z tematu, pytałeś czemu nie lubią Hamiltona a schodzisz na tematy rasy i koloru skóry
@rudyxp:

schodzisz na tematy rasy i koloru skóry


Przeczytałeś cały wpis, łącznie z tagami? To było pytanie retoryczne, z tezą - rasizm.

Jeśli coś zawsze było ok, dziś jest obraźliwe to...


Argumentum ad traditionem

z powodu lewackiej indoktrynacji i ktoś u góry dobrze Ci napisał


Argumentum ad personam

ale #!$%@? kogo obchodzi tak naprawdę co dziś jest uważane za obraźliwe


Jeśli tak uważasz, to po co bierzesz w ogóle udział w
@Lililijka: I co? Lepiej się poczułaś jak mnie nazwałaś pajacem? Bo nie zgadzasz się z moją opinią? Spoko, najwyraźniej zakompleksionym piwniczakom lepiej jak porzucają sobie pajacami, lewakami, ogurami, gekonami, oponiarzami itd.
Nie wiem dlaczego liczyłem na jakąkolwiek refleksję tutaj. ¯\_(ツ)_/¯
@burns: Lepiej się poczułeś, że mnie wyzywasz od piwniczaków? Jakoś do zadanego normalnie pytania się nie odniosłeś, co brak argumentów? Dopiero jak możesz kogoś powyzywać to się odpalasz?
@Lililijka: Nie odpisałem Ci bezpośrednio, ale napisałem w innych odpowiedziach jak widzę nazywanie go oponiarzem. Napisałem też, że nawet przyjmując, że określenie oponiarz nie jest rasistowskie, jest wystarczająco dużo innych przykładów. A co do wyzwisk, to sama zaczęłaś, więc nie odwracaj kota ogonem.