Wpis z mikrobloga

#samochody #offroad #4x4 #camping #stolarstwo #wroclaw

Sorry za tagi, ale szukam kogoś z okolic Wrocławia kto byłby mi w stanie zrobić taki prosty stelaż z płyt osb/drewna. Chcę mieć możliwość spania w aucie a pod stelażem trzymać koło zapasowe i inne przydatne rzeczy w campingu. Z chęcią zrobiłbym to swoimi lewymi rączkami, ale nie mam gdzie tego robić(życie w bloku takie piękne) , plus brak mi narzędzi(nie opłaca mi się kupować narzędzi dla kilku desek) . Ktoś coś nie za miliony monet?

Zdjęcia pochodzą z grupy na fb z kia Sorento.
ImeNs - #samochody #offroad #4x4 #camping #stolarstwo #wroclaw 

Sorry za tagi, ale...

źródło: comment_1619972525Xp8EXjlEpcDmzi2QIfumHl.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@PlywajacyHolender: i o taką prostotę mi chodzi. To nie ma wyglądać a ma być funkcjonalne, proste i tanie. Myślałem o stolarzach, ale po chwili mnie naszło że pewnie terminy mają dalekie Plus pytanie czy będzie im się chciało w takie gowno bawić. No nic, jak coś to obskoczę kilka punktów znalezionych ns olx
  • Odpowiedz
@ImeNs: deski można dociąć w castoramie czy innym leroyu, a do reszty roboty wystarczy ci najtańsza wkrętarka. Jak tylko chce ci się bawić to koszty nie będą wysokie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImeNs grzbietnica i wkrętarka powinny wystarczyć do wersji minimum. Ew. Jakaś tanią wyrzynarkę. Trochę materiału możesz odzyskać (np płyty meblowe, ja wczoraj całkiem świeżą paletę po jakieś dostawie zabralem spod śmietnika).

Zrobilem coś podobnego sam w kuchni z kantowek i kątowników, dało się pojechać na pierwsze wakacje, potem dopiero zabrałem się porządniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImeNs: ja spod Tarnowa więc masz że 3h jazdy ale opierdzielilbym ci takie coś w jedno popołudnie za zgrzewke piwa i materiał. A serio znajdź kogoś z piłą i wyrzynarka, materiał z jakiejś hurtowni i do przodu
  • Odpowiedz
@ImeNs: Ja też blokers, ale na przeciwko mam działeczkę na rodosie. Mam podstawowe narzędzia z akumulatorem.
Jak porobisz wcześniej plany co i jak trza skręcić i pociąć(większe elementy chyba dobrze gotowe w casto dociąć?) to możemy spróbować połączyć wszystkie lewe ręce, byle jakie warunki i może nawet coś z tego wyjdzie przy odrobinie szczęścia :P Wygląda prosto dla niewprawnego oka.
  • Odpowiedz
@anonim1133: póki co jestem w delegacji. Ale jak wroce to coś będę kombinował. Jak mi się nie uda tego zlepić na mojej wyjabanie wielkiej kawalerce ( ͡º ͜ʖ͡º) to się odezwę
  • Odpowiedz