Wpis z mikrobloga

#prawo #sadowehistorie #sadownictwo Witam. Jest taka sprawa. Mama całe życie znęcała się nade mną psychicznie. Nie wytrzymałem, wziąłem tępą katanę do ręki [byłem pijany] i krzyczałem, że pójdę coś zniszczyć na miasto, po czym, że się zabiję [seppuku x D]. Ojczym do mnie, żebym mu to oddał. Oddałem. Po czym doszło między nami do szarpaniny. Mama zadzwoniła po policję. Policja przyjechała i zgarnęła mnie z domu w momencie, kiedy leżałem na ziemi, ponieważ zostałem pokonany przez ojczyma w tej szarpaninie [duży chłop]. Miałem jechać na izbę wytrzeźwień, nie było miejsc, zgarnęli mnie na dołek. Wróciwszy z dołka powiedziałem do mamy ''miałaś rację. Miałaś rację, że cię nienawidzę. Jesteś dla mnie martwa'' [czyli, że dla mnie nie istnieje]. Pakowałem swoje rzeczy, po czym znowu przyjechala policja i znowu mnie zgarneli [od razu po wyjsciu z tamtego dolka]. Na drugim dolku spędziłem 48 godzin. Po wyjsciu z niego okazalo sie, ze moja matka twierdzi, ze znecalem sie nad nia psychicznie, zostalem wyrzucony z domu na ulicę i przez jakoś ponad miesiąc byłem bezdomny, został na mnie nałożony dozór policyjny, dodatkowo powiedziala, ze grozilem jej smiercia. Jestem oskarzony o artykul 207 kk. Zacząłem zbierać dowody na swoja niewinnosc, nagrywalem rozmowy telefoniczne [udalo mi sie nagrac jak mama na mnie krzyczy i zmusza mnie do wymeldowania sie z mieszkania, co uczynilem, ale nwm, czy to dostatecznie dobry dowod]. Na jednym nagraniu gdzie w swieta bylem u nich przyznala sie do tego, ze kiedys rozwalila mi głowę obcasem, oraz, ze zalozyla mi sprawe w sadzie zeby miec mnie w garści. Dodatkowo przypomniałem sobie, że kiedyś dałem tu posta szukając pomocy od internautów, udało mi się przypomnieć hasło i oto ten post. https://www.wykop.pl/wpis/47528945/to-uczucie-kiedy-twoja-wlasna-matka-regularnie-od-/ Czy z tym co mam na ten moment mogę walczyć o uniewinnienie i zdjęcie dozoru policyjnego, czy jeszcze muszę zdobyć jakieś dowody? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach