Wpis z mikrobloga

@Deska_o0 wam pedofil kojarzy się z księdzem a mi pedofil kojarzy się ze środowiskiem LPG. Gość na obrazku to administrator Reddit przebrany za dziecko w celu zaspokojenia zwierzęcych żądz swojego partnera również ze środowiska LPG. Ww środowisko ich chroniło bo obawiało sie oskarżeń o transfobie. Jak widzisz jedni warci drugich nie?
mi pedofil kojarzy się ze środowiskiem LPG.


@VrubeL: podziel się zatem na jakiej podstawie tak uważasz,myślałem że największym problemem w Polsce są księża kryci przez zwierzchników i takich jak ty

Gość na obrazku to administrator Reddit przebrany za dziecko w celu zaspokojenia zwierzęcych żądz swojego partnera również ze środowiska LPG. W


@VrubeL: acha czyli jeden debil zza oceanu którego kręciły chore rzeczy przy których nie skrzywdzono żadnego dziecka jest gorszy
@Deska_o0 w środowisku LPG nie występuje pedofilia (oczywiście ten przypadek się nie liczy xd) bo jej nie ma czy jest ukrywana lepiej niż w kościele?

Najważniejsze że jeden debil ksiądz zza oceanu...wróć z pipidowka gwałcił dzieci i środowisko go chroniło więc lewary mogą szkalować cała instytucje. Więc ja chyba też mogę nie?
w środowisku LPG nie występuje pedofilia


@VrubeL: występuje jak w każdym jednym

oczywiście ten przypadek się nie liczy xd


@VrubeL: ale jaki przypadek? Były tam jakieś pokrzywdzone dzieci, czy po prostu starasz się wybielić księży?

Najważniejsze że jeden debil ksiądz zza oceanu...wróć z pipidowka gwałcił dzieci


@VrubeL: tak był to jeden przypadek w całym kraju xD

środowisko go chroniło więc lewary mogą szkalować cała instytucje


@VrubeL: oczywiście że
@Deska_o0 oczywiście nic nie zrozumiałeś bo zbyt ograniczony jesteś. Nawet ironia twojej wypowiedzi o jednym przypadku xd. Ale z jednym się zgodzę za ukrywanie pedofilów jak ten z reddita należy szkalować cala instytucje LPG a dzieci na zdjęciach których miał całą masę wcale nie były poszkodowane xd. Były pewnie wniebowzięte jak analna kochanka hatfu mu pedofilowi w ryj polańskiego. O obronie księży to już zupełnie odleciałes xdd
Nawet ironia twojej wypowiedzi o jednym przypadku xd.


@VrubeL: Jest tak słaba że nadaje się tylko żeby ją pominąć

a dzieci na zdjęciach których miał całą masę wcale nie były poszkodowane xd


@VrubeL: no wiadomo że trzymanie zdjęć jest gorsze niż gwałt, chyba że robił coś gorszego a ty jako jedyny to wiesz

O obronie księży to już zupełnie odleciałes xdd


@VrubeL: pogódź się z tym twoje działania to
zacząłeś bredzić o jednym przypadku xd


@VrubeL: podaj zatem z pięć, oczywiście z kraju, identyczny problem więc nie będzie problemu, w filmach sekielskich masz więcej niż 5

Nigdzie nie porównywałem trzymania zdjęć do gwałtów


@VrubeL: zrównujesz je 1:1 a nie porównujesz

skoro zabawiali się z małe dzieci to kto wie co robili jak zabawa im już nie wystarczała?


@VrubeL: nikt, ty również więc wymyślasz coś oby odwrócić uwagę od
@Deska_o0 xdd widzę że dla mnie pedofil to pedofil a ty rozróżniasz dobrych środowiska LPG i złych kk. Nie jest niewielka część? Ile 80%? więcej? Moderatorzy wiedzieli o problemie szkalujesz Reddit a może całe środowisko Hollywood? A to podobno ja staram się kogoś wybielić xdd eot dzbanuszku. Broń ich dalej
@VrubeL: nie kłam, dla ciebie przynależność do kościoła katolickiego zezwala na gwałcenie dzieci i uważasz że przykład jakiegoś dzbana zza oceanu który na dobrą sprawę nie wiadomo czy kogolowiek skrzywdził ich wybiela, a jeżeli twierdzisz że jest inaczej poproś kogoś żeby przeczytał ci co piszesz