Wpis z mikrobloga

Witam, dzisiaj wróciłem z Niemiec i zauważyłem że na moim słupie nie dali zapasu światłowodu 50m dalej tak, tylko idzie pojedynczy kabel. Mam takie pytanie jak oni teraz mnie podłączą? Czy poprostu mnie omineli? #swiatlowod #nexera
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niles: POPC jeszcze UKe dziwnie rozdziela bo sa listowane pojedyncze adresy a nie cale ulice czy miejscowosci. Ja sie ciesze, ze robi to Nexera u mnie, oni dodaja nowe adresy na biezaco, jest mapka, lista jest z wyprzedzeniem, mozna obserwowac.
  • Odpowiedz
@kiler0: W mojej okolicy czy u znajomych sie sprawdza, nawet dom na mojej ulicy ktory dopiero jest budowany (pomiedzy gotowymi budynkami) nie jest oznaczy, ze bedzie podlaczony tylko w trakcie projektowania. W ogole kogokolwiek podlaczyli w twojej okolicy? Znajomej kable z slupa wisialy kilka miesiecy, ja tez minimum tyle czekam odkad wkopali sie pod sam plot, niby chodzil ktos z ulotkami UPC ale to na zamowienie wstepne, niby jeszcze nie
  • Odpowiedz
U mnie jest w trakcie budowy u jednych powiesili skrzynki a obok nie i tak na zmiane, u mnie nie powiesili a mam umowe z t-mobile, dwa domy dalej juz powiesili i znowu ich od tygodnia juz nie ma, dziwnie to budują a na mapie wszyscy są w zasięgu.
  • Odpowiedz