Wpis z mikrobloga

Dziś obchodzimy rocznicę najistotniejszego wydarzenia w historii Polski. Oto 17 lat temu słowiańska, postsowiecka dzicz z tego kraju przystąpiła do wspólnoty Europejskiej: wspólnoty rozwoju, dobrobytu i cywilizacji.
Życzę wam wszystkiego dobrego w tym najważniejszym święcie w roku.
#neuropa #4konserwy #polityka #uniaeuropejska #1maja
Majk_ - Dziś obchodzimy rocznicę najistotniejszego wydarzenia w historii Polski. Oto ...

źródło: comment_1619845215t7OzfoWSRhduvkLSWwUsb0.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shelby0153:

Tylko zauważ o jakie kraje nastąpiło rozszerzenie unii w 2004 i 2007, właśnie te kraje są problemem bo ich „wartości” znacznie znacznie różnią się od zachodnich co pokazuje chociażby PiS i orban na Węgrzech.


Rumunia też szału nie robi. Stąd planowane i w sumie już obecne różne prędkości w integracji. Niemniej fakt, Europa Wschodnia to spory balast.
  • Odpowiedz
@Jegwan:

Sam wyobraziłeś sobie odpowiedź i zdążyłeś mnie zaszufladkować zanim odpowiedziałem, także dla ścisłości - to Ty jesteś ignorantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ty zaszufladkowałeś jakieś plus minus ponad 80% polskiego społeczeństwa (wg. sondaży) które chce dalszego uczestnictwa Polski w ue jako "pedofilów i pederastów" więc ja mam
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Ciężko dyskutować z kimś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem i próbuje polemizować ze swoimi własnymi urojeniami. Nie wiem też skąd wziąłeś te teksty o kościółku, ale jeśli marzy ci się życie w totalitarnym multikulturalnym państwie to rozmowa jest raczej bezsensowna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non_compos_mentis: majk to klasyk w jątrzeniu, aż się dziwię że jeszcze nie poszedł do lasu, nic mu tak przykrości nie sprawia jak fakt że rozumie język polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz