Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depression-chan: pisz. Ja dołożę codziennie swoją cegielke. A jestem na skraju wytrzymałości.... pomyśl super i może w czymś zmieni następny miesiąc na lepsze. A oprócz tego zawsze można się pośmiać z wykopków którzy się śmieją z depresji albo bezrobocia albo dobroci ludzkiej... ()
@Johnny007pl: () dzięki nawet mały pozytywny feedback daje nadzieje i chyba sie na to zdecyduje, zawsze jak próbuje coś zmienić to w koncu sie wykolejam i wracam do depresji/starych uzależnień, jak opisze jakieś konkretne cele i czymś zaryzykuje to może #!$%@? mózg sie w końcu naprawi
trzymaj sie i może do zobaczenia na kolejnym wpisie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@depression-chan: Jeśli prowadzenie dziennika sprawi, że poczujesz się lepiej to dlaczego nie?:)

Jest taka opinia, że najlepiej jest się wyżalić obcej osobie niż komuś bliskiemu. Wyrzucenie z siebie negatywnych emocji też poprawi Twoje samopoczucie.

Więc do dzieła!
@depression-chan: Prowadziłem sobie taki dziennik. I #!$%@? tam. Motywacji z tego mieć nie będziesz, ale jak za rok sie okaże, ze w sumie to niewiele się zmieniło to #!$%@? się będzie.

Sam popadłem w taką pułapke, ze pisalem dzienniki sobie, robilem listy zadan, wypisywalem cele, ale co z tego skoro faktycznej pracy nad sobą było 1h dziennie lub mniej.

W pewnym sensie lepiej jest bezmyślnie robić i #!$%@?ć niż się zastanawiać