Wpis z mikrobloga

Dawno tutaj nic nie pisałem, wiecie co, od października jestem cały czas czysty, nie całkowicie, czasem mi się zdarza zapalić zioło albo napić się alkoholu, nie często. Nie ciągnie mnie do tego gówna zupełnie.To jest najlepsza z rzeczy jakie ostatnio zrobiłem. Polecam wam ćpiaki kochane, się nad tym zastanowić i z tego wyjść.
#narkotykizawszespoko
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darkejas: ja juz odpuscilem twarde, codziennie pale traweczke, a koksik raz na 2 miesiace. Przytylem 8 kg mam w koncu urwa miesnie i wrocilem na szczyt w lancuszku adoracyjnym, nie nadarzam odpisywac dziewczyna :D true!
  • Odpowiedz
@billuscher: O, ja akurat swoją przygodę z innymi stanami świadomości zacząłem od LD potem było kilka OOBE raz jedno zupełnie nieświadome. Potem dopiero zacząłem bardzo dużo czytać o substancjach i działaniu mózgu, no i w końcu zacząłem odlatywać w krainy narkotyczne. Teraz akurat medytuję i poprawiam jakość snu żeby właśnie wrócić do świadomego śnienia. W trans raczej umiem się wprowadzić naturalnie, ale jak masz jakieś ciekawe artykuły czy książki na
  • Odpowiedz